حضور گسترده مردم در انتخابات ادامه مبارزات و مجاهدت‌های شهدا است

قزوین- ایرنا- شورای فرهنگ عمومی استان قزوین با صدور بیانیه‌ای شرکت گسترده آحاد مردم در انتخابات پیش رو را ضروری دانست و آن را به منزله ادامه مبارزات و مجاهدت‌های شهدا و ایثارگران توصیف کرد.

به گزارش ایرنا، در این بیانیه که روز چهارشنبه به ایرنا ارسال شده، آمده است: افتخار ما حیات در گستره‌ نظامی است که با اتکا بر اصول و موازین والای اسلامی بر حفظ و رعایت کرامت انسانی در تمامی ابعاد تأکید دارد.

این بیانیه می افزاید: اختیار انسان در انتخاب و تعیین سرنوشت خود، یکی از رویکردهای اسلام محسوب می‌شود و ارزشمندترین رهاورد انقلاب اسلامی ایران، پس از شکل‌گیری توسط مردم، انتخاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی با رأی اکثریت قریب به اتفاق مردم بوده و هست.

در ادامه بیانیه آمده است: انتخابات همواره مظهر تجلی اراده مردم در تعیین سرنوشت بوده و اکنون بار دیگر فرصت حماسه‌آفرینی در عرصه تلفیق شور و شعور دینی و ملی برای ساماندهی زیباترین اتفاق در راستای پاسداری و نگهداشت این نظام که با خون پاک فرزندان این آب و خاک بقا داشته و نمو یافته، فراهم آمده است.

بیانیه شورای فرهنگ عمومی استان تاکید می‌کند: باز هم در گذر از تمام فراز و نشیب‌ها و وقایع بسیار، به ندای آسمانی شهدای عزتمند کشورمان و امام شهیدان و رهبر فرزانه‌مان، گوش جان سپرده و با ارج نهادن بر کرامت انسانی خود با استفاده از حق بزرگ انتخاب، در گزینش شایسته‌ترین افراد در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت می‌کنیم.

در بخشی از بیانیه آمده است: در چشم‌اندازی روشن رو به‌سوی آینده، بدیهی است این حماسه و اقتدار ملی بر کتاب سراسر افتخار میهن اسلامی‌مان که مشحون از لحظات و اتفاق‌های زیبا و غرور آفرین است؛ برگ زرین دیگری خواهد افزود و دشمنان قسم خورده این مردم را مأیوس خواهد کرد.

شورای فرهنگ عموی استان قزوین تاکید می‌کند: باشد که مدیون خون‌های پاک نثار شده در این مسیر و شرمگین ایثارگران و جانبازان و خانواده‌های بزرگوار آنان نباشیم چراکه شرکت در انتخابات به منزله ادامه مبارزات و مجاهدت‌های همه آن انسان‌های شریف و وارسته و به خدا پیوسته خواهد بود.

سیزدهمین دروه انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha