حضور پرشور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن برای کشور است

ارومیه- ایرنا- نماینده اسبق مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در پای صندوق های رای، ترسیم آینده روشن و بهتر ‌برای کشور به شمار می رود که در این خصوص، همه مردم ایران احساس وظیفه و تکلیف می کنند.

حجت‌الاسلام هاشم حجازی فر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هر رای ایرانی تیری به سوی دشمنان کشور بوده و موجب استحکام هرچه بیشتر ارکان و پایه های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی می شود.

وی اظهار داشت: باید به صورت یکپارچه پای صندوق های رای حاضر شده و یک بار دیگر وحدت و ‌همدلی خود را مضاعف کنیم.

نماینده اسبق خوی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید با بی تفاوتی و حرکت در مسیر دشمن زمینه برای تزلزل کشور فراهم شود زیرا این خواست و ‌آرزوی دشمن است.

حجت الاسلام حجازی فر اضافه کرد: قهر با صندوق های رای، به نفع دشمن و به ضرر ملت بوده و نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه وضع موجود را وخیم‌تر از قبل می کند.

وی ادامه داد: قهر با صندوق های رای، نسخه دشمن برای ایحاد شکاف بین ملت و ‌نظام و کاهش مقبولیت و مشروعیت نظام است بنابراین هوشیارانه وارد میدان شده و با رای خود براین نسخه تکراری دشمنان مهر باطل بزنیم.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر وروستا به طور همزمان ۲۸ خرداد ماه  جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha