آزمون: بحرین و عراق بازیکنان خوبی دارند اما ما برتریم

تهران- ایرنا- زننده تک گل تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق گفت: تیم‌های فوتبال عراق و بحرین بازیکنان خوبی داشتند، اما با پیروزی مقابل هر 2 تیم نشان دادیم که برتریم.

«سردار آزمون» بعد از پیروزی یک بر صفر ایران مقابل عراق اظهار داشت:‌ تمام بازیکنان به وظیفه خود در زمین عمل کردند و خدا را شکر که سربلند شدیم. با وجود بسیاری از سختی ها مردم پشت تیم ملی فوتبال ایران بودند. از قبل هم گفته بودم مردم دعا کنند ما  هم کار را در خواهیم آورد. خدا را شکر که این اتفاق افتاد و توانستیم مردم‌مان را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به سختی بازی در کشور بحرین گفت: باید به بازیکنان خسته نباشید بگوییم و باید دست کسانی را که  ۹۰ دقیقه در این هوای بسیار گرم و شرجی دویدند بوسید. من هم برای اینکه به بازیکنان دیگر فشار نیاید دویدم و خدا را شکر که پیروز شدیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تأکید کرد: سال‌ها بود که نمی‌توانستیم بنا به دلایلی عراق و بحرین را شکست بدهیم. من قبل از بازی هم به بازیکنان گفتم آنها از نظر کیفیت به ایران نمی‌رسند. درست است بازیکنان خوبی دارند اما ما برتریم.

تیم ملی فوتبال ایران با تک گل سردار آزمون ضمن غلبه بر عراق به عنوان تیم نخست گروه سه به دور بعد مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha