اطلاع رسانی همراه با شفاف سازی احساس امنیت در جامعه ایجاد می‌کند

خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: انعکاس اخبار، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی همراه با شفاف سازی در بین مردم به طور قطع در جامعه احساس امنیت ایجاد می‌کند.

به گزارش ایرنا، سردار "یحیی  الهی" روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امنیت مطالبه مشترک نیروی انتظامی و رسانه است و تعامل دوسویه آنها به ایجاد احساس امنیت در جامعه کمک می کند.

وی افزود: انتقال آرامش و احساس امنیت به جامعه با تکیه بر تعامل بین رسانه و پلیس امکانپذیر است.

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: رسانه‌ها به دلیل ارتباط مستقیم با اقشار مختلف مردم نقش بسزایی برای ایجاد آرامش در جامعه ایفا می‌کنند که این مهم با افزایش همکاری پلیس و خبرنگاران برای ایجاد محیطی امن در جامعه بسیار حائز اهمیت است.

سردار الهی در پاسخ به سووال یکی از خبرنگاران در خصوص وضعیت نامناسب معتادان متجاهر در سطح شهرها  اضافه کرد: قول می دهم که در طول یک هفته تمام معتادین سطح خیابانهای شهر خرم آباد را جمع آوری کنیم.
وی ادامه داد: وظیفه نیروی انتظامی جمع آوری معتادان متجاهر است. ما توانایی این را داریم که تمامی این افراد را ظرف یک هفته جمع کنیم اما باید درخواست کنم از دستگاه‌هایی مانند بهزیستی و دیگر نهادهای متولی که در فرآیند نگهداری و بازپروری این افراد همکاری کنند.
فرمانده انتظامی لرستان همچنین تاکید کرد: دستگاه‌های زیر ربط باید پای کار باشند و با پذیرش معتادان و ساماندهی آنها دوباره به خیابانها برنگردند.
وی در خصوص امنیت آزاد راه خرم آباد پل زال نیز تصریح کرد: پاسگاه چمشک در آزاد راه خرم آباد پل زل جابجا و به کنار آزاد راه منتقل می‌شود.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو اظهار داشت: به دنبال افزایش سهمیه جذب نیرو برای استان لرستان در سال جاری هستم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha