یک مسوول ستاد حجت الاسلام رییسی: دولت ما با تمام دنیا تعامل خواهد کرد

سنندج - ایرنا - رییس کمیته اقشار ستاد مرکزی حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: دولت رییسی با تمام دنیا تعامل کرده و تحریم‌ها را از بین خواهد برد.

احمد امیرآبادی عصر سه‌شنبه در  جمع حامیان حجت الاسلام رییسی در سنندج اظهار داشت: تیم مذاکره حجت الاسلام رییسی علاوه بر اینکه میز مذاکره را ترک نمی‌کند بلکه با قدرت حق مردم را در مذاکره از طرف‌های مقابل می‌گیرد.
وی تاکید کرد: برجام با تمام مشکلات و ناکارآمدی‌اش یک عهدنامه میان جمهوری اسلامی و کشورهای دیگر است و دروغ‌هایی که گفته می‌شود حجت الاسلام رییسی آن را پاره می‌کند صحت ندارد.
امیرآبادی یادآور شد: برجام انجام شد که مشکلات مردم حل شود اما آن نتیجه‌ای که انتظار می‌رفت حاصل نشد.
وی با اشاره به اینکه هیچکس غیر از حجت الاسلام رییسی نمی‌تواند در کشور عدالت برقرار کند گفت: حجت الاسلام  رییسی می‌خواهد از ظرفیت همه ملت ایران برای ساختن کشور کمک بگیرد و به این دلیل به عنوان مستقل وارد عرصه شده است.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در دولت حجت الاسلام رییسی عدالت برقرار شده و تبعیض‌ها از بین می‌رود اما این امر بدون کمک و حضور شما مردم میسر نخواهد شد.
وی با بیان اینکه این روزها حجت الاسلام رییسی را زیاد تخریب می‌کنند افزود: دولت او به بانوان، جوانان و اهل تسنن اهمیت می‌دهد.
امیرآبادی یادآور شد: با تقویت مرکز مشاوره وکلای قوه قضاییه بسیاری از اهل تسنن پروانه وکالت گرفته و بسیاری حکم قضایی گرفتند و به عنوان قاضی آغاز به کار کردند.
وی اضافه کرد: در طول مسوولیت حجت الاسلام  رییسی بیش از ۹۰۰ نفر از بانوان حکم قضاوت گرفتند که نشانه ارزش گذاری به بانوان است و ما استفاده ابزاری از خانم‌ها را قبول نداریم.
امیرآبادی با اشاره به اینکه امروز فضای مجازی جزویی از زندگی مردم است تاکید کرد: خواهید دید در دولت رییسی اینترنت پرسرعت شده و پهنای باند گسترش می‌یابد.
وی با بیان اینکه فضای مجازی محل اطلاع‌رسانی و اشتغالزایی است ادامه داد: با اینکه هیچ کسی هم مسوولیت فضای مجازی را نداشته باشد هم موافق نیستیم.
رییس کمیته اقشار ستاد مرکزی حجت الاسلام  رییسی گفت: در طول دوره حجت الاسلام  رییسی یک فیلترینگ هم رخ نداده و اجازه شکایت از خبرنگاری داده نشده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha