مشارکت در انتخابات زمینه‌ای برای تحقق گام دوم انقلاب است

بروجرد - ایرنا - رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: شرکت گسترده و آگاهانه مردم در سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا زمینه‌ای برای تحقق گام دوم انقلاب اسلامی است.

داریوش جاوید روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: توجه به جوانان، رسیدگی به مسائل اقتصادی مردم و پیگیری برای پیشرفت متوازن کشور در ابعاد مختلف فقط با مشارکت بالا و تلاش مسوولان میسر خواهد بود.
وی اظهار داشت: امروز ما در آستانه تصمیمی بزرگ برای کشورمان قرار داریم هر برگ رای و حضور آگاهانه و با بصیرت در پای صندوق‌های رای علاوه برخنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان، موجب انسجام درونی و تقویت ایران اسلامی می‌شود.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد بیان کرد: دشمنان داخلی و خارجی که چشم دیدن اقتدار ایران اسلامی را در جهان و منطقه نداشته و ندارند در حال توطئه برای دلسرد کردن مردم و کم رونق کردن انتخابات هستند.
جاوید اضافه کرد: بدون تردید در این برهه حساس و سرنوشت ساز، نقش و تاثیر دانشگاه و دانشگاهیان در روشنگری آحاد مردم برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در صحنه انتخابات بر کسی پوشیده نیست، قشر فرهیخته کشور می تواند در کنار سایر اقشار در جهت اعتلای مردم سالاری دینی و اسلامی اهتمام ورزیده و ضمن ترغیب مردم، نقش سازنده تک تک افراد در سرنوشت کشور را تبیین کند.
وی تاکید کرد: ۲۸ خرداد روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه‌ای دیگر است که همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد ادامه داد: امروز حق رأی به عنوان میراث بزرگ انقلاب اسلامی در دستان ما است، پس باید قوی‌تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم، سرنوشت ما به عنوان یک ملت چنان در هم تنیده است که هر تصمیم جمعی ما، نه تنها برای چهارسال بلکه برای سالهای متمادی زندگی تک‌تک ما را تحت تأثیر قرارخواهد داد.

جاوید افزود: روز ۲۸ خرداد را به روز شکست اهداف دشمنان و منافقان داخلی و خارجی تبدیل می‌کنیم و این موضوع با توجه به هوشیاری ملت محقق خواهد شد چرا که حضور مردم، مانع تعرض دشمن و موجب مصونیت کشور است.
وی اظهار داشت: کشور ما امروز، بیش از همیشه به دولتی هوشیار، کارآمد و همه جانبه نگر برای عبور از بحران‌های پیش‌رو و ترمیم اقتصادی نیازدارد، رأی و مشارکت بالا، نشانه‌ای از حمایت ملی از دولت منتخب و پشتوانه‌ای محکم برای ادامه راه پیشرفت و توسعه کشور و رسیدن ایران اسلامی به جایگاه حقیقی خود در جهان است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد بیان کرد: ما در کنار هم، راهی طولانی برای دستیابی به زندگی‌ سعادتمندانه و برخوردار از معنویت را پیموده‌ایم، پس با رأی آگاهانه خود در انتخابات سرنوشت ساز پیش رو، با شهدایی که خون خود را تقدیم این خاک کرده و مردان و زنان مبارزی که در طول تاریخ، تلاش خود را مبذول استقلال و آزادی کشور نمودند، پیمان می‌بندیم که ثابت قدم تر از همیشه این راه را ادامه خواهیم.

 ۲۶۲ شعبه اخذ رای برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha