همگروهی جوانان والیبال ایران با آرژانتین، مراکش و بلژیک

تهران- ایرنا- مراسم قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان برگزار شد و ایران در گروه C با آرژانتین، مراکش و بلژیک رقابت می‌کند.

به گزارش ایرنا؛ قرعه‌کشی مسابقات والیبال جوانان زیر ۲۱ سال جهان امروز (سه‌شنبه) به صورت آنلاین برگزار شد. این رقابت‌ها در حالی قرار است از اول مهرماه به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان آغاز شود که طبق قرعه، تیم والیبال جوانان ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی (۲۰۱۹- بحرین) به عنوان تیم اول گروه C با آرژانتین، مراکش و بلژیک هم‌گروه شد.

ایتالیا و بلغارستان نیز به عنوان میزبانان مشترک مسابقات قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۲۱، به ترتیب به عنوان تیم‌ اول گروه‌های A و B انتخاب شدند.

طی مراسم قرعه کشی اعلام شد به دلیل شیوع ویروس کرونا، محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که برای برخی کشورها در این زمینه پیش آمده، یک تیم از حضور در مسابقات انصراف داده است. به این ترتیب فدراسیون جهانی بر اساس رده‌بندی جهانی جوانان، مذاکرات خود را برای جایگزینی تیم چهارم گروه A آغاز کرده است. بر همین اساس در این قرعه‌کشی، یک قرعه باز قرار گرفت تا پس از نهایی‌شدن نماینده چهارم گروه A نام تیم مذکور در گروه مربوطه قرار گیرد.

گروه‌بندی مسابقات به شرح زیر است

همگروهی جوانان والیبال ایران با آرژانتین، مراکش و بلژیک

گروه A: ایتالیا، مصر، جمهوری چک، تیم ۱
گروه B: بلغارستان، کوبا، بحرین، لهستان
گروه C: ایران، آرژانتین، مراکش، بلژیک
گروه D: روسیه، برزیل، کامرون، کانادا

 رقابت‌های مرحله گروهی تیم‌های حاضر در گروه A و C به میزبانی ایتالیا و رقابت‌های تیم‌های حاضر در گروه B و D به میزبانی بلغارستان برگزار خواهد شد. به این ترتیب رقابت‌های مرحله گروهی تیم ملی والیبال جوانان ایران در گروه C به میزبانی ایتالیا برگزار خواهد شد.

مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان به میزبانی مشترک ایتالیا و بلغارستان از تاریخ اول تا ۱۱ مهرماه برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha