دعوت از فرهنگیان و آحاد ملت برای شرکت در انتخابات ۱۴۰۰

تهران- ایرنا- کانون تربیت اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فرهنگیان جوان، هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان کشور و قرارگاه معلمان جهادی در خصوص شرکت فرهنگیان و دعوت از آحاد ملت در انتخابات ۱۴۰۰ بیانیه مشترکی صادر کردند.

به گزارش روز سه شنبه سازمان بسیج فرهنگیان، در بیانیه مشترک کانون تربیت اسلامی، جمعیت اسلامی فرهنگیان، جامعه اسلامی فرهنگیان، جمعیت فرهنگیان جوان، هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان کشور و قرارگاه معلمان جهادی در خصوص شرکت فرهنگیان و دعوت از آحاد ملت در انتخابات ۱۴۰۰ آمده است: بر کسی پوشیده نیست که کشور عزیزمان امروز در آستانه یک رویداد سرنوشت ساز قرار گرفته تا با دستان پر مهر مردمانش، آینده ای پر افتخار را برای خود تقدیر کند؛ رویدادی که همچون خیزش عظیمی، دشمنان قسم خورده این نظام را مایوس و دوستداران انقلاب اسلامی را در سراسر جهان شادمان می کند.

این بیانیه می افزاید: انتخابات ۲۸ خرداد ماه فرصتی دوباره برای سازندگی و سرافرازی است. میدانی برای اثبات حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است. ۴۳ دشمنی آشکار و همه‌جانبه دشمنان خارجی و غافلان داخلی نتوانست قطار عظیم انقلاب را متوقف کند، بلکه روز به روز به شکوه و عزت آن افزوده شد؛ هر چند کاستی های مدیریت اجرایی کشور قلب مومنین مستضعف را رنجانیده و رفاه و آسایش را از آنان سلب کرده، اما امید به آینده ای درخشان آنان را از حمایت از ولایت فقیه و آرمان‌های نظام اسلامی بازنداشت.

در بخشی دیگری از این بیانیه عنوان شده است: حقیقتا ملت ایران اسلامی نمونه های بی بدیل در طول تاریخ بوده و هستند؛ ملتی که آرمان‌هایش را با خون هزاران شهید در خون تپیده امضا کرده و حاضر به معامله خفت‌بار با مستکبران  مستبد نیست.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: دار این میان معلمان و فرهنگیان فرهیخته ایران اسلامی که همواره به عنوان یک مرجع اجتماعی امین در نزد مردم شناخته می شوند دوشادوش آحاد ملت وسط میدان حاضرند و با روشنگری و بصیرت افزایی تلاش خواهند کرد تا اولاً مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای رقم بخورد که خود تیری سهمگین بر قلب دشمنان قسم خورده نظام و در راس آنها استکبار جهانی آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی است و ثانیاً اصلح ترین فرد انتخاب شود. قاطبه فرهنگیان برآنند تا سکان اجرای کشور را به دستان قدرتمند و امین کاندیدای اصلح با کفایت، با ایمان،عدلت خواه، انقلابی و جهادی بسپارند تا بعد که مردم طعم خوش خدمت بی منت و مبارزه با فساد و بی عدالتی را بچشند.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: معلمان سراسر ایران ضمن حضور گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد از آحاد ملت به خصوص دانش‌آموزان رای  اولی، والدین عزیز دانش آموزان و همه همکاران دعوت به عمل می آورد تا برای ایران عزیز و آسایش و آرامش فرزندان این مرز و بوم محکم و استوار در انتخابات شرکت و برنامه استعمارگران و غرب گرایان برای تخریب ایران را ناکام بگذارند. شکی نیست که اگر هوشمندانه و مومنانه در کنار هم باشیم فردا از آن ما خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha