مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام کنند

چابهار - ایرنا - مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای ساماندهی فعالیت و پاسخگویی عملکرد، مشاوران املاک منطقه آزاد چابهار همانند سایر فعالان اقتصادی منطقه باید نسبت به اخذ مجوز اقدام کنند وگرنه برابر قوانین و مقررات، برخورد قانونی با متخلفان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رسول بهزادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : بر همین اساس مهلت ۳۰ روزه ای برای مراجعه و دریافت مجوزهای لازم و پروانه کسب به واحدهای فعال موجود در زمینه مشاوران املاک داده شده است.

وی اظهار داشت: فعالان این حوزه  می‌توانند برای انجام امور مربوط به اخذ پروانه کسب یا پروانه بهره برداری ( اشخاص حقوقی ) به دفتر جامعه بازاریان و صنوف خدماتی منطقه آزاد چابهار واقع در ساختمان شماره چهار سازمان مراجعه کنند.

مدیر امور بازرگانی سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در شرایط کنونی با توجه به بحران اقتصادی حادث شده بر اثر شیوع کرونا و به تبع آن کاهش درآمد فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار و بویژه وضعیت معیشتی کارکنان و کارمندان، از مالکان واحدهای مسکونی نیز تقاضا می‌شود در بحث جلوگیری از افزایش و متعادل ساختن اجاره بها، با مستاجران همراهی کنند.

وی افزود : تمامی شیوه‌نامه‌های مربوطه برای انجام امور مشاوران املاک، طبق مقررات تدوین و تنظیم شده است.

سرخط اخبار استان‌ها