عراق به دنبال ۲۰ تایی شدن مقابل ایران

تهران- ایرنا- تیم ملی عراق در ۱۹ دیدار اخیر خود شکستی را تجربه نکرده و به ۱۱ پیروزی دست یافته است.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران باید در هشتمین و آخرین بازی خود در مرحله دوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین باید از ساعت ۲۱ به مصاف تیم ملی عراق برود.

این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که تیم ملی عراق در ۱۹ بازی اخیر خود شکستی را تجربه نکرده و حدود ۲ سال است که به هیچ تیمی نباخته است. شاگردئان سرچکو کاتانتس بعد از قبول شکست مقابل بحرین در رقابت‌های غرب آسیا دیگر به هیچ تیمی در جریان بازی نباخته و به ۱۱ برد و هشت تساوی رسیده است.

عراق در سال ۲۰۲۱ هم هفت دیدار برگزار کرده که به پنج برد و ۲ تساوی رسیده است. آنها در این سال موفق شدند تیم‌های ازبکستان، نپال، هنگ‌کنگ، کامبوج و کویت را شکست دهند و مقابل اردن و امارات به تساوی رضایت دادند.

البته نباید فراموش کرد عراقی‌ها در این ۲ سال رقبای بزرگ و قدرتمند خاصی را مقابل خود نداشته‌اند و همین مساله به آنها کمک کرده تا به این رکورد برسند.

سرچکو کاتانتس از سال ۲۰۱۸ هدایت عراقی‌ها را به عهده گرفته و در این مدت ۲۰ برد، ۱۳ تساوی و چهار شکست، ماحصل کارش بوده است. باید دید در چهارمین پیکار این سرمربی اسلوونیایی مقابل ایران به چه نتیجه‌ای منجر خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha