تقویم فعالیت‌های فدراسیون بومی محلی به تصویب رسید

تهران- ایرنا- مجمع عمومی فدراسیون ورزش‌ روستایی و بازی‌های بومی محلی برگزار و در آن تقویم سالانه فعالیت این فدراسیون به تصویب رسید.

به گزارش ایرنا، مجمع عمومی سالانه فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی امروز (سه‌شنبه) به ریاست «عبدالحمید احمدی» معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک و محمدتقی امیری خراسانی رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی و مهدی مستجاب الدعوه دبیر مجامع امور فدراسیون‌های ورزشی در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در ابتدای این مجمع «محمدتقی امیری خراسانی» به شرح گزارشی از وضعیت کلی فدراسیون، عملکرد سال ۱۳۹۹ و محدودیت‌های پیش روی این فدراسیون پرداخت و نکاتی هم در زمینه ارزیابی عملکرد استان‌ها ارائه کرد. 

عبدالحمید احمدی که ریاست این مجمع را بر عهده داشت به بررسی تقویم پیشنهادی فدراسیون پرداخت و در نهایت این تقویم با رای اعضای مجمع به تصویب رسید. همچنین گزارش حسابرسی و خزانه‌داری فدراسیون تا پایان سال ۹۹ نیز مورد بررسی و توسط اعضای مجمع به تصویب رسید.

عباسعلی اکبری سرپرست سابق فدراسیون و غلامرضا جعفری رییس پیشین این نهاد ورزشی نیز حضور داشتند که با اهدا لوح از زحمات آنان تقدیر به عمل آمد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha