۲۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 84367264
۰ نفر

برچسب‌ها

۶  قبضه سلاح شکاری و جنگی در زنجان کشف و ضبط شد

زنجان - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان، گفت: عوامل پلیس امنیت اقتصادی و آگاهی شهرستان سلطانیه، موفق به کشف و ضبط ۶ قبضه سلاح شکاری و یک قبضه کلت کمری جنگی شدند.

سرهنگ یوسف اسماعیل زاده، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این تعداد سلاح شکاری و جنگی در حین کنترل مسیرهای ارتباطی استان از سوی ماموران پلیس این شهرستان پس از متوقف کردن خودروی وانت نیسان در آزادراه زنجان - تبریز به دست آمد.   

وی با بیان اینکه این تعداد سلاح شکاری و جنگی روز دوشنبه /۲۴ خرداد ماه/ کشف شد، اظهار داشت: ماموران پس از مشاهده خودروی نیسان حامل بار کندوی عسل به راننده مشکوک و پس از استعلام از مرکز و علم به اینکه متهم در زمینه قاچاق اسلحه دارای سابقه بوده، خودروی یاد شده را به دقت مورد بررسی قرار دادند و این تعداد سلاح جاساز شده را به دست آوردند.   

اسماعیل زاده، افزود: متهم دستگیر شده قصد انتقال این سلاح های شکاری و جنگی را از مبداء غرب به مقصد مرکز کشور داشت که با درایت و هوشیاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی و آگاهی شهرستان سلطانیه در دام قانون گرفتار آمد.

رییس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون تحویل مرجع قضایی شد، گفت: مبارزه و مقابله با قاچاق از اولویت‌های پلیس امنیت اقتصادی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha