شرکت در انتخابات موجب ارتقای قدرت ملی می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد با صدور پیامی ضمن دعوت مردم برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد گفت: شرکت در این رویداد مهم موجب ارتقای امنیت و قدرت ملی می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا در این پیام آمده است: سپاس و ستایش به درگاه الهی که با برپایی نظام جمهوری اسلامی ملت ما را از نعمت انتخاب و انتخابات برخوردار نمود، مردم آزاده و سربلند ایران اسلامی که از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، با حضور آگاهانه خود در انتخابات، اراده استوار خود را در پاسداری از دستاوردهای گران سنگ انقلاب اسلامی پیش چشم جهانیان به تماشا گذاشته و برای ایران عزیز افتخار و عظمت آفریده‌اند، بار دیگر در این آوردگاه سرنوشت ساز به صحنه می‌آیند تا با ایفای رسالت دینی و ملی خود، حماسه‌ای دیگر بیافرینند.

این پیام می افزاید: حضور حداکثری و آگاهانه در انتخابات پیش رو، پیروی از خط امام (ره)، تبعیت از مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، و تجدید میثاق با شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی است، این حضور شکوه آفرین، گامی بلند در مسیر تحکیم و تثبیت جمهوری اسلامی و خنثی کننده توطئه‌های شومی است که دشمنان قسم خورده این مرز و بوم برای به زانو در آوردن ملت ایران طراحی کرده‌اند.

این پیام اضافه می کند: بی‌تردید حضور متراکم و حداکثری عموم مردم شریف پای صندوق‌های رای در انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد، حماسه شگفتی‌ساز دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی و ایران عزیز خلق خواهد کرد و آرزوهای شیطانی جبهه دشمن را باطل و با ارتقای قدرت ملی، نوید بخش دولتی انقلابی، مقتدر و درخور شایستگی‌های ملت ایران خواهد گشت.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی در این پیام اظهار داشته است: اینجانب از آحاد مردم متدین، بصیر، دشمن شناس و انقلابی استان لرستان دعوت می‌نمایم که در انتخابات مهم و سرنوشت ساز بیست و هشتم خرداد ماه سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا حضور پر از شور و شعور خویش را به نمایش بگذارند و در سرنوشت خویش، جامعه و میهن اسلامی مشارکت همه جانبه نمایند.

این پیام اضافه می کند: قطعا نتیجه انتخابات هر چه باشد، موفقیت و سرافرازی ملت ایران و برگ زرین دیگری در کارنامه پرافتخار و درخشان استان ولایتمدار و انقلابی لرستان رقم خواهد خورد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد جاری همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha