کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران با هدف حمایت ویژه از استارتاپ‌های فناوری محور و دیجیتال کشور به صورت مستمر و بدون محدودیت زمانی برگزار می شود.

به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، «کمپین شبکه نوآوری دیجیتال ایران» با حمایت مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار می‌شود.

این رویداد، فضایی برای استقرار تیم‌ها و شرکت‌های فعال حوزه دیجیتال و فناوری‌های نوظهور در مراکز نوآوری، شتاب‌دهنده‌ها و فضاهای کاری اشتراکی را به صورت رایگان در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهد.

«ارائه خدمات منتورینگ، مشاوره با متخصصان فناوری و کسب و کار به صورت رایگان»، «تامین هزینه دوره‌های آموزشی مورد نیاز شرکت های عضو شبکه نوآوری»، «معرفی شرکت‌ها و تیم‌ها به شبکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر کشور، صندوق‌های پژوهش فناوری و غیره» و «تخصیص وام کم بهره و حمایت های نقدی و غیرنقدی بلاعوض برای اعضای شبکه» از دیگر مزیت‌های مشارکت در این رویداد است.

هدف از این طرح تسهیل استقرار، آموزش، سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه شرکت‌های نوپای دیجیتال کشور است. چنانچه استارتاپ یا شرکتی فعال در عرصه‌ فناوری‌های نوظهور نیاز به فضا برای استقرار اعضای تیم خود داشته باشد، می تواند با مشارکت در این رویداد از مزایایی چون دریافت انواع حمایت‌های مادی یا معنوی از جمله سرمایه‌گذاری و یا خدمات مشاوره و آموزشی برخوردار شود.

اینوسنتر نخستین مرکز توسعه اقتصاد دیجیتال در کشور است که از حرکت زیست‌بوم استارتاپی به سمت فناوری‌های نوین حمایت می‌کند. استارتاپ‌ها، تیم‌های فناور، مراکز نوآوری و شتاب دهنده‌ها در صورت تمایل به پیوستن به این شبکه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به http://innocenter.ir// مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha