فرماندار: سطح مشارکت مردم شهرستان زرندیه در انتخابات رو به افزایش است

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان در شرایطی سالم و رقابتی دنبال می شود و شواهد نیز نشان می دهد که سطح مشارکت مردم در روز ۲۸ خرداد رو به افزایش است.

«سیامک سلیمانی» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: روند انجام تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان مطابق با اخلاق مداری، دستورالعمل ها و شیوه نامه های ابلاغی پیگیری می شود.

وی افزود: غیر از چند مورد رعایت نکردن در زمینه نصب بنر و پوسترها که به نامزدها تذکر داده شد، تاکنون گزارشی از تخلف و بی قانونی در ایام تبلیغات شهرستان زرندیه دریافت نشده است.

فرماندار زرندیه گفت: به خاطر وضعیت شیوع ویروس کرونا و ایجاد زمینه های بهداشتی و سالم برای رای دهندگان، ۲ شعبه دیگر به شمار شعب احذ رای شهرستان اضافه کردیم و بدین ترتیب مردم می توانند در روز ۲۸ خرداد با مراجعه به ۶۶ صندوق، رای بدهند. سلیمانی همچنین شمار رای اولی های این شهرستان را حدود یک هزار نفر عنوان کرد که نیمی از آنها دختر و مابقی را پسران تشکیل می دهند.

وی از عموم مردم این شهرستان درخواست کرد که با احساس مسئولیت در انتخابات پیش رو مشارکت کنند تا هم در عرصه ملی با انتخاب یک رئیس جمهوری با آرای بالا، قدرت چانه زنی و مطالبه گری حقوق ملت ایران در رویکرد با جامعه جهانی افزایش یابد و هم در پارلمان های شهری و روستایی نمایندگانی با دانش و کاربلد برگزیده شوند و امور توسعه ای را پیگیری نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha