۲۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 890
کد خبر: 84367154
۰ نفر

برچسب‌ها

وزیر نیرو: برخورداری روستاییان از شبکه آب پایدار ۱۰ برابر شد

یزد- ایرنا- وزیر نیرو با بیان اینکه ۲۹۰ طرح صنعت آب و برق با سرمایه‌گذاری ۶۴ هزار میلیارد تومان تا پایان سالجاری در سطح کشور به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: برخورداری روستاییان از شبکه آب پایدار ۱۰ برابر شده است.

به گزارش ایرنا رضا اردکانیان روز سه‌شنبه در آیین افتتاح طرح تصفیه خانه شهر بافق یزد با بیان اینکه آبرسانی از نوع اتصال به شبکه پایدار یکی از حرکتهای ارزنده در دولت تدبیر و امید است اضافه کرد: قبل از دولت یازدهم یک میلیون جمعیت روستایی از شبکه آب پایدار بهره مند بودند که اکنون این رقم به ۱۰ میلیون رسیده است.

وی در ادامه با بیان اینکه برنامه ریزی ها  فارغ از انتخابات و تغییر دولت است و اعتقاد داریم مردم از یک دستگاه خدماتی مانند وزارت نیرو انتطار این را ندارند که اختلالی در خدمت رسانی انجام شود تصریح کرد: بحث این وزیر و این دولت نیست، بحث مظلومیت نظامی است که برای پایداری آنها خون ها داده شده است. 

اردکانیان افزود: حق مسلم مردم است که در کنار کمبودها و کاستی ها، داشته های آنها هم مطرح شود؛ باید احساس رضایتمندی در مردم به وجود آید وگرنه همه باختیم.

اردکانیان با اشاره به اینکه پویش "هر هفته الف_ ب_ ایران" از نیمه سال ۹۸ در کشور آغاز شده است  افزود: از جانب دولت ها و رفت و آمدهای دولت باید تحرک و نشاط بیشتر و روحیه قوی تر عاید مردم شود.

اردکانیان در ادامه به دیگر خدمات دولت در کشور اشاره کرد و یادآور شد: در دولت تدبیر و امید، هرماه یک تصفیه خانه فاضلاب راه اندازی شد؛ امروز  به ۷۰ روستای استان یزد شبکه آب پایدار وصل می شود که ۲۰ روستا مربوط به بافق است.

وی اظهار داشت: امروز پروژه های بزرگی با سرمایه گذاری  پنج هزار و  ۷۰۰ میلیارد تومان در استان یزد عملیاتی می شود که مهمترین آن تصفیه خانه فاضلاب است.

رضا اردکانیان وزیر نیرو روز سه شنبه برای افتتاح ۱۵ طرح بخش صنعت آب و برق یزد با سرمایه‌گذاری ۶۷۶ میلیارد تومان و نیز آغاز عملیات اجرایی ۶ طرح آب و فاضلاب با پیش بینی پنج هزار و ۷۲۹ میلیارد تومان هزینه وارد یزد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha