تایید رعایت ۹۹.۵ درصدی پروتکل‌های‎ بهداشتی در امتحانات مایه افتخار است

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش تایید رعایت ۹۹.۵ درصدی پروتکل‌های بهداشتی در امتحانات نهایی توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت را مایه افتخار و مرهون تلاش معلمان و دانش آموزان دانست.

محسن حاجی میرزایی امروز با انتشار پیامی در حساب کاربری توییتر خود نوشت: تایید رعایت ۹۹.۵ درصدی پروتکل های بهداشتی در امتحانات نهایی توسط سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا و مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت مایه افتخار و مرهون تلاش همکاران فداکار ‌و همراهی دانش آموزان، معلمان و والدین گرامی است.

وی افزود: اکنون که برگزاری موفق و شایسته امتحانات نهایی به پایان رسید، وظیفه خود می دانم به یکایک عزیزان دست مریزاد بگویم. 

به گزارش ایرنا، علیرضا رییسی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا روز گذشته در در مراسم اختتامیه جشنواره پویش سپاس از مدافعان و سفیران سلامت اعلام کرد: برگزاری آزمون های حضوری پایه نهم و دوازدهم به بهترین شکل برگزار شد و حداقل مشکلات در این خصوص وجود داشت که باید در این خصوص از عملکرد مناسب در این حوزه تقدیر کرد.

امتحانات نهایی پایه‌های نهم و دوازدهم در ۲ سال تحصیلی گذشته به صورت حضوری برگزار شد، در این راستا امسال سه هزار حوزه نسبت به سال گذشته برای برگزاری امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه کرونا و فاصله اجتماعی اضافه شده و در واقع پایگاه های امتحانی امسال این پایه از تعداد ۴ هزار به ۷ هزار پایگاه افزایش یافته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha