۲۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۹:۱۹
کد خبرنگار: 848
کد خبر: 84366979
۱ نفر

برچسب‌ها

فیلمساز جوان شیرازی از یونسکو جایزه گرفت

شیراز- ایرنا- مهدی فلامرزی فیلمساز جوان شیرازی به دلیل ساخت فیلم ۳cc در جشنواره آب و انرژی از دفتر یونسکو در ایران جایزه گرفت.

به استناد مطلب دریافتی سه‌شنبه ایرنا، جشنواره منطقه‌ای فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای "آب و انرژی" با نمایش آثاری از ایران، افغانستان، تاجیکستان و ترکمنستان در سه حوزه مستند، داستانی و انیمیشن ۲۴ خرداد به صورت مجازی برگزار شد.

مهدی فلامرزی سازنده فیلم ۳cc گفت:این جشنواره منطقه‌ای با شعار محوری «۱۰۰ ثانیه برای آب و انرژی» با همکاری دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران و وزارت نیرو برگزار شد و فیلم ۳cc توانست لوح تقدیر جشنواره و جایزه نقدی را کسب کند.

او ادامه داد:‌ عوامل دیگر فیلم عبارت اند از تصویر بردار: مهدی فلامرزی، تدوین و صداگذاری: محمد ناصریراد، مدیر تولید: مسیحا رحیمی طراحی صدا: سحر رنجبر،نویسنده: مصطفی رستم پور، مجری طرح: شرکت فیلم و فلسفه کهن، عکاس: حسن ابراهیمی نژاد که در انجمن سینمای جوانان ایران دفتر شیراز تهیه شده است.

 پنج محور اعلام شده برای جشنواره شامل «ارزش زیست محیطی آب و انرژی»، «ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آب و انرژی»، «تغییر اقلیم، آب و انرژی»، «نقش رسانه در آموزش و مدیریت مصرف بهینه آب و انرژی» و «دسترسی به آب سالم و انرژی پایدار» بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha