۲۵ خرداد ۱۴۰۰،‏ ۰:۲۰
کد خبرنگار: 863
کد خبر: 84366826
۱ نفر

برچسب‌ها

 معزی: ظریف اعتبار دیپلماسی ما است

تهران- ایرنا- علیرضا معزی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در رشته توییتی با بیان اینکه تهمت «دیپلماسی التماسی» به ظریف افزون بر بداخلاقی که سکه رایج است، ذبح حقیقت هم هست، تاکید کرد: ظریف اعتبار دیپلماسی ما است.

به گزارش بامداد سه شنبه ایرنا، معزی در این رشته توئیت نوشت: در جدال با ایران‌هراسی، کدام دلواپس قدمی برداشته که با فرسنگ‌ها دویدن ظریف قابل قیاس باشد؟ در دفاع از توانمندی نظامی، صدای کدام دلواپس حتی ارتعاشی کوچک از طنین صدای رسای ظریف بوده؟ در رفع خود تحقیری و ترس، کدام دلواپس کنشی داشته که در برابر حرفه‌ای‌گری ظریف قابل اعتنا باشد؟

وی افزود: تهمت «دیپلماسی التماسی» به ظریف افزون بر بداخلاقی که سکه رایج است، ذبح حقیقت هم هست. دلواپسان دلیل این اتهام ناروا را این می‌دانند که ظریف به محل اقامت کری می‌رفته. این عکس را ببینید، رزیدانس ایران در نیویورک است؛ وزیرخارجه آمریکا برای دیدار با ظریف به ملکی متعلق به ایران آمده.

 معزی: ظریف اعتبار دیپلماسی ما است

معزی تصریح کرد: به قول روحانی "تاریخ صداوسیما نیست، حقایق را به به یاد خواهد آورد". قطعا اگر یک دیپلمات اعتماد به نفس ایرانیان را در گفت وگو با جهان بازیابی کرده باشد، ظریف است و این بدزبانی‌ها هرگز از اعتبار او نمی‌کاهد. ظریف اعتبار دیپلماسی ماست، همانکه گفت: "هیچ وقت یک ایرانی را تهدید نکن".

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha