استاندار:چهارمحال و بختیاری آماده برگزاری انتخابات است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی زیرساخت‌ها، امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری در روز ۲۸ خرداد در این استان فراهم شده است.

اقبال عباسی عصر روز دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات این استان که از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه استان برگزار شد، اظهار داشت: روز انتخابات سخت‌ترین روز برای فرمانداران و بخشداران است و امید می‌رود با توانمندی، اشرافیت و مدیریت خوبی که فرمانداران استان دارند شاهد برگزاری مطلوب این رویداد مهم سیاسی در استان باشیم.

وی با بیان اینکه انتخابات از مهمترین رویدادهای کشور و صحنه سرنوشت‌سازی برای مردم به شمار می‌رود، افزود: برای حضور پر شور مردم باید بستر امن و مناسبی ایجاد شود، در همین راستا تمام تلاش استان برای فراهم کردن این مهم به کار گرفته شده است.

عباسی تصریح کرد: استقرار بالگرد، اسکان نیروهای انتظامی، تامین خودرو و سایر تجهیزات، تامین و پیش‌بینی شده است و با همکاری دستگاه‌های مختلف مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

عباسی با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای، اظهار داشت: بازدیدهای بهداشتی یک روز قبل انجام شود و اگر نواقصی وجود دارد برطرف شود.

وی با بیان اینکه در انتخاب فضا برای شعب اخذ رای فضای باز در اولویت باشد، افزود: اگر فضای باز فراهم نبود تهویه فضای بسته، با مشورت و راهنمایی علوم پزشکی در نظر گرفته شود.

عباسی با تاکید بر رصد و پیگیری تخلفات انتخاباتی، خاطر نشان کرد: در همین راستا ضروری است تا هرگونه تخلف مستندسازی و به ستاد انتخابات ارسال شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین به موادی از قانون تخلفات اداری نیز اشاره کرد و گفت: در قانون تخلفات اداری به رعایت نکردن شئونات اداری و سو استفاده از موقعیت، امکانات و اختیارات مدیران اشاره شده است که در همین راستا ضروری است نظارت لازم انجام گیرد.

به گزارش ایرنا، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha