سردار سلیمانی: حضور حداکثری در انتخابات توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

سنندج - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم نقش مهمی در انتخابات دارند و حضور حداکثری آنها در انتخابات و رای بالا به کاندیدای منتخب سبب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان می‌شود.

سردار غلامرضا سلیمانی عصر دوشنبه در نشست روشنگری مسوولان پایگاه‌های بسیج، اقشار و نخبگان مریوان اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا یکی از رویدادهای تاریخی کشور است و مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت سیاسی اجتماعی کشور دارد.


وی یادآور شد: مردم با شرکت در انتخابات باید از حقوق خود دفاع کنند چرا که مشارکت پایین در انتخابات سبب اغواگری دشمن می‌شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه ملت در انتخابات آزادند و هر فردی می‌تواند به کاندیدای مورد نظر خود رای دهد، اضافه کرد: مردم مریوان هر ساله در انتخابات پیشقراول بوده‌اند امید است امسال نیز در این عرصه در استان رکوردار باشند.

وی با اشاره به اینکه برخی ناآگاهانه در زمین دشمن بازی می‌کنند و کسانی هم به بیرون مرزها  توجه دارند، گفت: این افراد باید بدانند که آمریکا و اروپایی‌ها هیچ کدام از مسایل ملت ما و مسلمانان را حل نمی‌کنند. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: مسایل و مشکلات مسلمانان برای اروپایی‌ها هیچ وقت اهمیت نداشته است و ندارد و نباید ملت ایران  از آنها انتظار داشته باشند و این را بدانیم که خیانت‌های اروپاییان و آمریکایی‌ها فراموش شدنی نیست.

وی با بیان اینکه مصر یکی از کشورهای مهم جهان اسلام و یکی از کشورهای تجاری، توریستی است که اروپایی‌ها مسایل آنها را حل نکردند ادامه داد: آنها مسائل پاکستان، عراق، افغانستان را هم حل نکردند بلکه امروز در افغانستان برادرکشی راه انداختند.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه دشمنان نظام از طرق مختلف درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بوده‌اند، اظهار داشت: تجزبه‌طلبی، تفرقه‌افکنی، تبلیغات فرهنگی، انزوای سیاسی و فشار اقتصادی از ترفندهای دشمنان بوده است اما این ترفندها موفق نبوده است.

وی به تحریم‌های اقتصادی ترامپ رییس جمهور وقت آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: فشارهای اقتصادی ترامپ امروز اقشار مستضعف جامعه را هدف قرار داده است.

سردار سلیمانی ظرفیت‌های ایران را بی‌نظیر توصیف کرد و افزود: ظرفیت‌ها و منابع داخل کشور فراوان و قابل مقایسه نیست که با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها باید مسایل معیشتی مردم را حل کرد.

وی اسلام را دینی الهی و مبتنی بر فطرت الهی دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران بر اساس دین متعالی اسلام به پیروزی رسید.

وی گفت: از همان آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در برابر نظام سلطه ایستاد و از همان آغاز غرب می‌دانست اگر ایران الگوی خود را تکمیل کند مسلمانان جهان از این الگو اقتباس می‌کنند.

سردار سلیمانی به رژیم صهیونیستی و تشکیل این رژیم غاصب در فلسطین اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی بر اساس مولفه‌های جغرافیایی و ملیت شکل نگرفته بلکه با غارت و تجاوز این سرزمین را اشغال کرده است ‌ و مولفه امنیت در این کشور وجود ندارد.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل (ره) که مساله فلسطین مساله اصلی جهان اسلام است بر بهره‌گیری از  ظرفیت‌های بین‌المللی در راستای امحا بین‌المللی این رژیم جعلی تاکید کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha