نماینده ولی فقیه در لرستان: مشارکت در انتخابات موجب اقتدار نظام می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: مشارکت در انتخابات موجب اقتدار نظام اسلامی می‌شود و سرافرازی ملت را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی روز دوشنبه در همایش روحانیون وابسته به نیروهای مسلح استان های خوزستان، ایلام و لرستان اظهار داشت: روحانیون در مقاطع بسیار حساس و سخت که کشور مورد تعرض و آماج حملات دشمنان داخلی و خارجی دشمنان بود، مسوولیت هایی در نیروهای مسلح داشته و توانسته اند این امانت را سالم و مقتدرانه به روحانیون بعد از خود بسپارند.

وی با اشاره به روزهای سخت و دشوار بعد از ۶ ماه تعرض به مرزهای ایران در ۳۱ شهریور ماه ۱۳۵۹، گفت: هجوم دشمنان به مرزها و سختی های آن دوران را به یاد داشته و این روحانیون بودند که شهد شیرین محبت به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و ولایت فقیه را در دل نیروهای مسلح، مستحکم نموده و در حال حاضر هم کار روحانیت کم نشده بلکه کار روحانیت کمی و کیفی افزایش پیدا کرده است.

وی ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) خاطر نشان کرد: امیدوارم در این دهه کرامت، انتخاباتی وسیع و گسترده همراه با مشارکت حداکثری انجام بگیرد که نتیجه آن سرافرازی، عزت و سربلندی ملت مقاوم و مجاهد ایران اسلامی را در پی داشته باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی باید به شکلی گام برداشته که در دعوت مردم به انتخابات، همچون زمان تشکیل نظام جمهوری اسلامی، مردم با شور، شوق، شعف و امید به همان ترتیب پای صندوق های رای بیایند و در نظام جمهوری اسلامی اسلام ،مردم و انتخابات با همدیگر هستند.

وی بیان کرد: این نظام و انتخابات برگرفته از کتاب و سنت است و ما باید این مقطع حساس را پشت سر بگذاریم و با یک دولت انقلابی و همچنین انتخاب بهترین فرد برای ریاست جمهوری و بهترین ها در شورای اسلامی شهر و روستا و آن هم با این ویژگی که افراد متعهد، متدین، دانا، کار آمد و پاکدست را انتخاب کنیم تا ما از پیچ خطرناک تاریخ عبور کنیم.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه فضای نهادها ، سازمان ها و اداره های ما باید به سمتی حرکت کند که خروجی این باشد که مراجعه کننده های آن اعتقادشان به اسلام و انقلاب بیشتر شود و این ملاک برای مدیر موفق بوده و معلوم میشود که به اهداف سازمانی عمل کرده است.

وی گفت: با همکاری این سه استان از طریق نمایندگان ولی فقیه، یک سند جداگانه که حاوی امور مربوط به تغییر و تحول هر استان است، قبل از تنفیذ ریاست جمهوری، هر یک از این استان ها این سند را به رییس جمهور آینده خواهند داد و ما از قبل مسائل و مشکلات استان را در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و تولیدی را آماده کرده و قبل از مراسم تنفیذ ریاست جمهوری به او تحویل خواهیم داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha