دلسردی از نظام جمهوری اسلامی سناریوی جدید دشمنان است

ساوه - ایرنا - برادر شهید طهرانی مقدم گفت: ناامیدی نسبت به نظام و حضور کمرنگ مردم در انتخابات، توطئه جدید دشمن علیه انقلاب است اما مردم بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

به گزارش ایرنا، سردار «محمد طهرانی مقدم» شامگاه دوشنبه در همایش بصیرت افزایی نخبگان دانشگاه و حوزه با محوریت انتخابات که با حضور اساتید حوزه و دانشگاه، نخبگان و بسیجیان در دانشکده انرژی شهرستان ساوه برگزار شد، گفت: شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس اجازه ندادند دشمن حتی به یک وجب از خاک ایران دست پیدا کند و با از فداکاری و جانفشانی از نظام، انقلاب و خاک کشور حراست کردند.

وی افزود: اما دشمن علیرغم شکست در جنگ نظامی، دست از توطئه برنداشت و با تحریم، محاصره اقتصادی و جنگ فرهنگی همچنان در پی ضربه به انقلاب بوده و در شرایط فعلی نیز سناریوی جدیدی را برنامه‌ریزی کرده است.

به گفته برادر شهید حسن طهرانی مقدم، دشمنان نسبت به ۲ نکته اساسی در مورد انقلاب اسلامی غفلت دارند، نخست اینکه مردم صاحبان انقلاب هستند و مورد دوم اینکه شهدا همواره ناظر بر این نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: امروز ایران از قدرتی برخوردار است که در مقابل آمریکا و ابرقدرت‌های جهان ایستادگی کند و به عنوان ششمین کشور برتر موشکی دنیا مطرح است.

طهرانی مقدم تصریح کرد: در شرایط فعلی دشمن طرح‌های جدیدی را مهیا کرده است و تصور می‌کنند مردم دلسرد هستند و پای صندوق های رای نخواهند آمد به همین دلیل در پی جدا کردن جمهوریت از نظام اسلامی هستند.

وی ادامه داد: مردم انقلابی وظیفه دارند همانطور که دشمنان را در عرصه‌های مختلف حسرت به دل گذاشتند، در این برهه حساس کشور و در آزمون انتخابات سربلند شوند و در مقابله توطئه‌ها ایستادگی کنند.

طهرانی مقدم بیان کرد: دشمنان خواهند دید که علیرغم مشکلات، مردم بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می‌زنند و با حضور حداکثری در انتخابات از نظام و انقلاب پشتیبانی خواهند کرد.

حضور در انتخابات مشروعیت نظام را تثبیت می‌کند

دبیر مجمع نخبگان دانشگاهی و حوزوی شهرستان ساوه نیز در این جلسه گفت: در جامعه امروز نخبگان ابزاری و افکاری باید با تعامل دوجانبه در مسیر تحول کشور گام بردارند؛ نخبگان ابزاری دارای قدرت سیاسی و اقتصادی بوده و تعدادشان اندک است اما نخبگان افکاری دارای تخصص و خلاقیت هستند.

«خسرو آرام» ادامه داد: تنها راه نجات کشور بهره‌گیری از بینش سیاسی و اجتماعی است و برگزاری انتخابات پرشور نیازمند انسجام حوزه و دانشگاه است؛ اساتید باید مبلغ باشند و مردم را به حضور حداکثری دعوت کنند تا مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران تثبیت شود.

دلسردی از نظام جمهوری اسلامی سناریوی جدید دشمنان است

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha