نماینده مجلس: بودجه قابل قبول اشتغالزایی برای شاهرود و میامی دریافت شد

شاهرود- ایرنا- نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از مسوولان این ۲ شهرستان خواست تمام توان خود را برای جلب رضایت مردم بگذارند و گفت: امسال برای شاهرود و میامی بودجه قابل قبولی با محوریت اشتغالزایی در سطح کلان دریافت شد.

به گزارش ایرنا، علی اصغر خانی عصر دوشنبه در نشست شورای اداری بخش بسطام شهرستان شاهرود، از مردم خواست اگر گلایه ای از مسوولان دارند با وجود ناراحتی خود , حساب نظام و انقلاب را از آنان جدا کنند چرا که چارچوب نظام باید حفظ شود.

وی با بیان اینکه نباید اجازه داد دشمنان و بدخواهان از ما سوء استفاده کنند، ابراز کرد: در ۴۲ سالی که از عمر انقلاب می گذرد هیچ گاه دشمنان اینقدر اصرار نداشتند که پای صندوق های رای حاضر نشویم.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال خیر مردم نیست، افزود: آن ها می خواهند گام ها و اقدامات بعدی را در ایجاد فشار اقتصادی به مردم اجرایی کنند و دیگر چیزی نمانده است که تحریم نکرده باشند.

این نماینده مجلس با تاکید بر این که کشور در برابر تحریم ها نباید منزوی برخورد کند گفت: بسیاری از مشکلات مردم با یک تصمیم کوچک قابل حل است اما ما این کار را نکردیم.

خانی ادامه داد: همه گله ها و حرف هایی که مردم پیش از انتخابات مجلس شورای اسلامی و پس از آن به من زدند چه آن ها که لحن تند داشتند و چه آن هایی که با خنده حرفشان را زدند، درست بود.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه به سرمایه گذاران بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: منطقه بسطام در بخش گردشگری ظرفیت خوبی دارد و باید علاوه بر کمک به بخش خصوصی، زمینه سازی برای سرمایه گذاری و رفع موانع در دستور کار مسئولان باشد.

خانی با انتقاد از ایجاد مانع بر سر راه سرمایه گذاران در شاهرود تصریح کرد: با کمک وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یکی از سرمایه گذاران بزرگ کشور را که تاکنون در ۱۰ نقطه دیگر سرمایه گذاری کرده است و یک ریال تسهیلات بانکی نیاز ندارد با آورده ۲۰۰ میلیارد تومانی به شاهرود آوردیم اما کارش برای یک عوارض حدود ۷۰۰ میلیون تومانی به شهرداری ۲ ماه متوقف شده است.

وی اضافه کرد: امروز دیگر مانند ۱۰ یا ۲۰ سال قبل نیست که سرمایه گذار پشت در اتاق ما بایستد و اگر نتوانیم او را نگاه داریم می رود.

خانی یادآور شد: بهترین مسیر برای حل مشکل اشتغال شاهرود جذب سرمایه گذار است و هرجایی اگر قرار بر حضور سرمایه گذار و دریافت وام باشد آماده همکاری هستم.

فرماندار شاهرود نیز در این نشست با بیان اینکه بیشترین سهم اعتباری امسال این شهرستان از محل اعتبارات ملی است، افزود: در حوزه هایی مانند راه و شهرسازی، ورزش و آب و فاضلاب امسال اعتبارات خوبی به ویژه در بخش اعتبارات محرومیت زدایی جذب شده است.

ابوطالب جلالی به موضوع انتخابات نیز اشاره کرد و گفت: در چند روز باقی مانده تا انتخابات امیدواریم با دعوت مردم به مشارکت حداکثری شاهد برگزاری انتخاباتی در تراز نظام جمهوری اسلامی و در شان مردم به ویژه مردم شهرستان شاهرود باشیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha