تست کرونا از عوامل انتخابات کیش گرفته می‌شود

کیش - ایرنا - رییس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: ۸۰۰ نفر از عوامل مربط با انتخابات ۱۴۰۰ در این جزیره تست کرونا گرفته می‌شود.

به گزارش ایرنا، محمدرضا رضانیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: پرسنل مرکز توسعه سلامت از همه عوامل اجرایی در شعبه‌های اخذ رای جزیره  تست  کرونا گرفته می‌شود تا مطمئن شویم همه سالم هستند.

وی اضافه کرد: همچنین مسائل بهداشتی مرتبط با کرونا کاملا رصد شود و مرکز توسعه سلامت و تمام عوامل درمان جزیره آمادگی پیشگیری در موارد احتمالی را دارند.

رضانیا اضافه کرد: ۸۰۰ نفر مرتبط با انتخابات ۲۸خرداد ۱۴۰۰ در کیش معرفی شده که از آنها با برنامه ریزیهای صورت گرفته طی سه روز(۷۲ساعت قبل از انتخابات) در درمانگاه کووید مرکز توسعه سلامت تست کرونا گرفته می‌شود.

وی گفت: در کیش ظرفیت‌ها و امکانات برای برگزاری انتخابات خوب مهیا است تا شاهد حضور پرشور مردم و شرایط امن، سالم و قانونی برای انتخابات باشیم و از مردم عزیز نیز انتطار می رود با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی یاریگر ما در این حوزه باشند.

در کیش ۴۴ نفر به عنوان داوطلب برای رقابت در عرصه ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تایید صلاحیت شده اند که شامل ۳۰ نفر در شهر کیش، ۹ نفر در جزیره لاوان و پنج نفر در جزیره هندورابی هستند.

در این جزیره ۲۴ شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم ساکن در کیش و ۲ جزیره اقماری لاوان و هندورابی تدارک دیده تا نسبت به جمع‌آوری آرای مردمان این جزایر در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر اقدام شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مربع مساحت و ۴۲ هزار نفر جمعیت در فاصله ۱۸ کیلومتری سرزمین اصلی و در آب های نیلگون خلیج فارس واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha