ایثار و شهادت رمز اصلی حفظ و پاسداری از اسلام است

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ایثار و شهادت رمز اصلی حفظ و پاسداری از اسلام است و همه ما وظیفه داریم در حفظ و ترویج این فرهنگ بکوشیم.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا ،‌ یکصد و هشتاد و هفتمین جلسه شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران روز دوشنبه با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و جمع‌آوری اسناد فرهنگی دستگاه‌های اجرایی در محل هتل هویزه برگزار شد.

سردار یعقوب سلیمانی در این مراسم افزود: جایگاه مشاورین وزرا در امور ایثارگران در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار مهم و حیاتی و فارغ از مسائل سیاسی و اداری است.

وی ضمن تبریک دهه کرامت گفت: با توجه به رسالت مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت لازم است تعامل خوبی بین این مجموعه با سایر دستگاه‌ها وجود داشته باشد که خوشبختانه در دوره اخیر شاهد این تعامل و هم‌افزایی هستیم.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی بنیاد براساس اسناد بالادستی و بیانیه گام دوم انجام می‌شود ، افزود: امیدواریم در این مسیر از مشارکت و ظرفیت‌های موجود در وزارت‌خانه‌ها و سایر دستگاه‌ها نیز به خوبی استفاده شود.

سلیمانی در ادامه ضمن اشاره به رویکردها و سیاست‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، به تشریح بخشی از فعالیت‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت.

جمع‌آوری اسناد فرهنگی دستگاه‌های اجرایی

در ادامه این جلسه سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، رحیم نریمانی مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران، داود نورچه‌ای مدیرکل تبلیغات و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران و رضا رحیمی نسب دبیر شورای مشاورین وزرا در امور ایثارگران به بیان نظرات خود در خصوص فرهنگ ایثار و شهادت و جمع‌آوری اسناد فرهنگی دستگاه‌های اجرایی پرداختند.

مشاورین وزرا در امور ایثارگران نیز در این جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha