دولت قوی به مشارکت حداکثری مردم و پشتیبانی رای بالا نیاز دارد

اردبیل - ایرنا - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: همه باید تلاش کنیم با مشارکت حداکثری مردم و پشتیبانی رای بالا دولت قوی انتخاب کنیم.

به گزارش ایرنا ، ولی اسماعیلی روز دوشنبه در نشست دولت جوان حزب‌اللهی در دانشگاه محقق اردبیلی اظهارکرد: در انتخابات نباید دوگانگی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه انتخاب باید بر حسب برنامه و کارنامه باشد، گفت: در انتخابات پیش رو باید کارآمدی و در میدان بودن فرد مورد نظر را مدنظر قرار دهیم.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمی و انگوت در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به طرح هوشمندانه گام دوم انقلاب توسط رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری با مطرح کردن این موضوع مهم الگوی راه را برای آینده مشخص کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه دولتمردان باید مکتب شهید سلیمانی و مکتب انقلابی را در همه امور سرلوحه کار خود قرار دهند، تصریح کرد: رئیس‌جمهوری منتخب باید دردآشنای دردهای نهفته جوانان باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی همچنین تاکید کرد: اگر پازل انقلاب اسلامی در مجلس انقلابی و دولت جوان حزب‌اللهی به صورت همراه حرکت کند، موفق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه مجلس برای در راس ماندن خود باید وظیفه نظارتی خود را به نحو احسن انجام دهد، ادامه داد: مجلس شورای اسلامی در آینده نیز بابد برای دولت منتخب نظارت کافی داشته باشد.

دکتر عزیز حبیبی ، رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این نشست با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جزو معدود کشورهایی است که قدرت و اقتدار خود را بعد از خداوند مدیون مردم است، گفت: نفس حضور مردم در انتخابات برای ما فوق‌العاده مهم و ارزشمند است.

وی با بیان اینکه ما دانشگاهیان وظیفه داریم تا سایر اقشار را برای حضور پرشور در انتخابات دعوت نماییم، افزود: باید با مدنظر قراردادن ویژگی‌ها و شاخصه‌های یک رئیس‌جمهور مناسب که در فرمایشات مقام معظم رهبری تبیین شده است، در انتخابات حضور داشته باشیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha