مراکز آموزشی نیروی پدافند هوایی به سمت تخصص محوری پیش می‌رود

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: آینده مراکز آموزشی در این نیرو به گونه‌ای ترسیم شده است که از علوم آکادمی و تئوری محض عبور کرده و به سمت تخصص محوری و مهارت‌آموزی متناسب با انواع تهدیدات احتمالی در آینده پیش برویم.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی پدافند هوایی، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد ضمن ابراز خرسندی از برنامه های راهبردی مرکز آموزش‌های تخصصی نیروی پدافند در ارتقای آموزش و سطح مهارت‌آموزی کارکنان این نیرو، گفت: مراکز آموزشی نیروی پدافند در تربیت نیروی انسانی ماهر، متعهد و کارآمد و تحویل آن به بدنه این نیرو نقش مهم و اساسی دارند که بحمدالله با وجود مدیران، فرماندهان و استادان توانمند در این حوزه بیش از پیش شاهد شکوفایی و افزایش توان رزم کارکنان هستیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه آموزش رکن اساسی تحول و جهش در نیروهای مسلح است، تصریح کرد: مهمترین سرمایه‌های یک سازمان، نیروی انسانی آن است و اگر یک اداره و سازمانی از عناصر آموزش دیده، متعهد و ماهر برخوردار نباشد قطعاً در انجام وظایف محوله با مشکلات عدیده‌ای مواجه خواهد شد و نیروی انسانی متخصص مهمترین عامل اثر بخشی فعالیت، عملکرد و اقدامات یک سازمان است.

صباحی‌فرد اضافه کرد: با توجه به حوزه تهدیدات گسترده در سطح دنیا و سطح عمومی جنگ‌ها، آینده مراکز آموزشی در نیروی پدافند هوایی به گونه‌ای ترسیم شده است که از علوم آکادمی و تئوری محض عبور کرده و به سمت تخصص محوری و مهارت‌آموزی متناسب با انواع تهدیدات احتمالی در آینده پیش برویم.

وی در ادامه با تاکید بر حضور حداکثری کارکنان این نیرو در عرصه انتخابات گفت: صلابت ایران اسلامی و پیشرفت‌های روزافزون در تمامی حوزه‌های پزشکی، هسته‌ای، نظامی و ... هیچ ربطی به بیرون از مرزها و بیگانگان ندارد و حضور حداکثری هموطنان عزیزمان بالاخص جوانان پرشور، متعهد و با اخلاص در عرصه انتخابات، موجب ناامیدی و کوری چشم دشمنان این مرز و بوم خواهد شد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha