نمایشگاه سفال بانوان سمنان به «یادآوری» دهم رسید

سمنان- ایرنا- دهمین نمایشگاه مجازی سفال بانوان هنرمند سمنان، با عنوان «یادآوری»، با ارائه آثار محیا نظری در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سمنان برپا شد.

به گزارش ایرنا، در دهمین نمایشگاه سفال بانوان سمنان که به مدت پنج روز و در فضای مجازی قابل بازدید است ۴۰ اثر از این هنرمند سفالگر در معرض دید قرار گرفته است.

نمایشگاههای دوره ای آثار بانوان هنرمند سفالگر سمنان در قالب ۳۰ نمایشگاه از سی بانوی هنرمند سفالگر سمنان در فضای مجازی در حال برگزاری است.

در این نمایشگاهها آثار سفالی بانوان هنرمند از طریق سایت semnan.farhng.gov.ir  در معرض دید عموم به خصوص علاقه مندان به هنر سفال و سرامیک قرار می‌گیرد.

آثار سایر بانوان هنرمند سفالگر سمنان نیز به تدریج و در قالب برنامه های پنج روزه به نمایش در خواهد آمد.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با حضور در این نمایشگاه، از آثار ارائه شده در آن دیدن و از فعالیت های هنری این بانوی هنرمند تجلیل کرد.

این نمایشگاه با توجه به شیوع ویروس کرونا فقط از طریق فضای مجازی و در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برای دیدن افراد علاقه مند به هنر سفالگری هنری قابل دسترسی است.

دهمین نمایشگاه سفال بانوان سمنان با عنوان «یادآوری» در نگارخانه نقش انجمن سفالگران سمنان واقع در طبقه زیرین مجتمع فرهنگی هنری کومش برپا شده است.

تاکنون در ۹ نمایشگاه سفال بانوان هنرمند سمنان که با عنوان "یادآوری" برگزاری شده است بیش از ۳۸۰ اثر سفال هنری بانوان از طریق مجازی در معرض دید علاقه مندان به این هنر قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha