۲۵ هزار عوامل اجرایی انتخابات خراسان‌شمالی را برگزار می‌کنند

بجنورد-ایرنا- رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۲۵ هزار نفر از عوامل اجرایی کار برگزاری انتخابات ۲۸ خردادماه جاری را در استان برعهده دارند.

به گزارش ایرنا احمد برادران روز دوشنبه در نشست هم اندیشی هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان جاجرم اظهار داشت: این عوامل اجرایی شامل افرادی هستند که کار اخذ آرا و امنیت انتخابات را بر عهده دارند و با ساماندهی این نیروها استان آماده برگزاری انتخابات است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی اظهار داشت: امروز دشمن با تبلیغات فراوان به دنبال عدم حضور پرشور مردم در انتخابات است و در این مقطع حساس همه موظف به دعوت مردم و حضور حداکثری در انتخابات هستیم تا همچون همیشه دشمنان را ناامید کنیم.

برادران با بیان اینکه تمامی دستگاه های اجرایی در خدمت ستاد انتخابات هستند اظهار داشت: هم اکنون تلاش می کنیم تا روند برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خرداد ماه به خوبی انجام پذیرد.

فرماندار شهرستان جاجرم نیز گفت: تمامی مقدمات برگزاری انتخابات در این شهرستان مهیا است و بیش از ۲ هزار  نفر اعم از هیات های اجرایی، بازرسی، نظارت، کاربران و نیروهای نظامی و انتظامی کار برگزاری انتخابات را در ۷۱ شعبه اخذ رای بر عهده دارند.
مصطفی حاج زاده افزود: خوشبختانه مردم شهرستان جاجرم در انتخابات های گذشته حضور پرشوری داشته اند که امیدواریم در انتخابات پیش رو نیز با حضور پرشور خود برگ زرین دیگری را رقم بزنند.
شهرستان جاجرم 36 هزار نفر جمعیت دارد که 28 هزار و 500 نفر از این جمعیت واجد شرایط اخذ رای هستند.

شهرستان جاجرم در ۱۵۰ کیلومتری جنوب بجنورد مرکز خراسان شمالی قراردارد. 

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری به همراه میاندوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان ۲۸ خردادماه جاری در استان خراسان شمالی برگزار می شود و در این استان ۶۷۲ هزار نفر واجد شرایط اخذ رای هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha