پیوست ناوشکن دنا جهش فوق‌العاده در توان رزمی ایجاد می‌کند

بندرعباس - ایرنا - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:پیوست «ناوشکن دنا» و «ناو مین شکار شاهین»، یک اتفاق مهم است و یک جهش فوق‌العاده در توان رزمی نیروی دریایی ارتش ایجاد می‌کند.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی دوشنبه در حاشیه آیین الحاق  «ناوشکن دنا» و «ناو مین شکار شاهین» در جمع خبرنگاران افزود:‌ تعداد قابل توجهی از این تجهیزات در سال‌های اخیر به نیروی دریایی اضافه شد و در آینده نزدیک هم شاهد اضافه شدن تعداد دیگری خواهیم شد.

وی ادامه داد: جوانان امروز افتخار می‌کنند که با شناورها و تجهیزاتی ماموریت‌های بزرگ دریانوردی در اقیانوس‌ها و آب‌های آزاد را انجام می‌دهند که به دست متخصصان خودمان ساخته شده است.

فرمانده کل ارتش ضمن تشکر و قدردانی از همه کسانی که در ساخت ناوشکن دنا نقش داشته‌اند اضافه کرد: این روز به واسطه پیوستن ناوشکن دنا و ناو مین شکار شاهین به نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران مبارک است.

ناوشکن تمام ایرانی دنا و ناو مین شکار شاهین ایران با دستور رییس جمهوری و به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور فرمانده کل ارتش، وزیردفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و فرمانده نیروی دریایی ارتش روز دوشنبه در بندرعباس به ناوگان نیروی دریایی ارتش پیوستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha