حاج‌صفی: همه ما در تیم ملی فوتبال یک هدف داریم

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی کشورمان لیاقت صعود از این گروه را دارد و همه ما بازیکنان یک هدف داریم که از این مرحله بالا برویم.

به گزارش ایرنا، احسان حاج صفی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌ ملی فوتبال کشورمان مقابل عراق اظهار داشت: خدا را شکر شرایط تیمی ما چه از نظر فنی و چه از نظر روحی و روانی بازی به بازی  خیلی بهتر شده و تیم ما برای بازی فردا(سه شنبه) آماده است.

وی ادامه داد: همه می‌دانیم بازی سختی داریم. دیدارهای ایران و عراق همیشه سخت و البته جذاب و پر گل بوده است. امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب از آب در بیاید و در نهایت بتوانیم سه امتیاز بازی را بگیریم و همه مردم را خوشحال کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از روزی که به بحرین آمدیم شرایط را درک کردیم و می‌دانستیم امتیازات ساده‌ای را در دور رفت از دست دادیم به همین دلیل هم‌قسم شدیم که اینجا جای امتیاز از دست دادن نیست. با هم صحبت کردیم و همه تمرکز کردیم تا از این گروه صعود کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان در پایان گفت: تیم ملی کشورمان لیاقت صعود از این گروه را دارد و همه ما بازیکنان یک هدف داریم که از این مرحله بالا برویم. خوشبختانه جو فوق‌العاده‌ای در تیم ما حکمفرما شده و پیشکسوتان فوتبال و مردم از ما حمایت کردند و به همین دلیل تیم سرحال بود. انرژی مثبت همه مردم در این بازی ها به ما کمک کرد و امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب را انجام بدهیم تا بتوانیم برنده بازی شویم.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین در گروه سوم با ۱۵ امتیاز دوم است و عراق با ۱۷ امتیاز صدرنشین است. دیدار این ۲ تیم فردا از ساعت ۲۱ در ورزشگاه خلیفه آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha