کرمانشاه در شبانه روز گذشته مرگ ناشی از کرونا نداشته است

کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم‌ پزشکی کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در این استان ثبت نشده تا مجموع جانباختگان از ابتدای شیوع کرونا تاکنون همان یک هزار و ۸۹۰ نفر باقی بماند.

«مهدی محمدی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون ۳۸۸ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ اکنون در بیمارستان‌های این استان بستری هستند که تعداد آنها نسبت به روز گذشته پنج نفر کمتر است.

وی تاکید کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹ مورد بیمار مثبت بستری و ۱۷۱ بیمار مثبت سرپایی مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شدند که این تعداد نسبت به روز قبل ۱۱۰ نفر بیشتر است.

رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۱ نفر در مراکز درمانی استان بستری و ۱۱۵ بیمار هم بعد از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

پاوه در وضعیت قرمز است

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رنگ بندی شهرستان‌های استان کرمانشاه را اعلام کرد که براساس این گزارش شهرستان پاوه در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

شهرستان‌های کرمانشاه، صحنه، اسلام‌آبادغرب، سرپل دهاب، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، گیلانغرب و جوانرود در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های ثلاث باباجانی، قصرشیرین، دالاهو و روانسر نیز در وضعیت زرد قرار دارند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha