ارایه سریع خدمات دولتی به شهروندان از مهم‌ترین دستاوردهای سازمان سنجش

تهران-ایرنا- رییس سازمان سنجش آموزش کشور از مهم‌ترین دستاوردهای این سازمان را ارایه آسان و سریع خدمات دولتی به شهروندان و کسب و کارها دانست که در راستای استقرار دولت الکترونیک محقق شد.

به گزارش روز دوشنبه سازمان سنجش آموزش کشور، ابراهیم خدایی افزود: در راستای تحقق بند ۱۵ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر" توسعه نظام اداری الکترونیک و فراهم آوردن الزامات آن به منظور ارائه مطلوب خدمات عمومی" و مفاد برنامه دوم نقشه راه اصلاح نظام اداری مبنی بر" توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری"، سازمان سنجش سعی کرد با استفاده از ظرفیت های نظام فناوری اطلاعات و ارتباطات، زمینه بهبود فرایندها و افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت‌های خود را فراهم کند.

وی تاکید کرد این اقدامات منجر به افزایش سرعت، دقت، صحت و تسهیل دسترسی به خدمات سازمان و به تبع آن افزایش رضایت مراجعان و مخاطبان همچنین پاسخگویی و شفافیت در نظام اداری سازمان شده است.

 رییس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: در این راستا این سازمان موفق به کسب رتبه‌های مختلف در این زمینه از جمله رتبه سوم در ارایه خدمات الکترونیکی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha