آذری جهرمی: توسعه فناوری اطلاعات در کشور سه برابر شده است

مشهد- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه فناوری اطلاعات در کشور طی چهار سال گذشته سه برابر شده است.

محمدجواد آذری جهرمی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از مرکز توسعه واحدهای فناور پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوی (فاوا) طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: رشد سه برابری در این بخش به مفهوم زحمت مضاعف و تلاش فراوان در بخش واحدهای فناور است.

وی با ارزیابی مثبت فعالیت واحدهای فناور در توسعه و پیشرفت فناوری و اطلاعات ادامه داد: اگر امروز می‌بینیم ظرفیت دو برابر شدن واحدهای فناور را در کشور داریم، رشد و توسعه فناوری و اطلاعات در کشور امکان جهش دو برابری نسبت به وضع موجود را دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: این واحدهای فناور مسوول توسعه فناوری در کشور هستند که به صورت جدی ما را در توسعه این بخش کمک کرده‌اند.

وی افزود: دولت تنها اقدام به توانمندسازی و پرداخت تسهیلات حمایتی از آنها کرده اما آثار و برکات فراوان را شاهد هستیم.

مرکز توسعه واحدهای فناور پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوی (فاوا) ۲ سال پیش افتتاح شد و هم اکنون میزبان ۱۱ شرکت استارتاپی و فناوری است.

افتتاح - پارک ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور، بازدید از مرکز توسعه واحدهای فناور پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات خراسان رضوی (فاوا) و نشست با استاندار خراسان رضوی و مدیران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان از جمله برنامه‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر یک روزه به مشهد است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha