۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت برای محیط‌بانان خریداری شد

تهران - ایرنا- سازمان حفاظت محیط زیست با شرکت تولیدی نیرو محرکه برای خرید و تحویل ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت در راستای تامین تجهیزات مورد نیاز محیط‌بانان قرارداد امضا کرد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان حفاظت محیط زیست، در آیین امضای قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت برای محیط بانان که با حضور اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست، سرهنگ جمشید محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست و محمد رضا محمدی مدیر عامل شرکت تولیدی محرکه برگزار شد، مقرر شده است که بر اساس قرارداد خرید ۱۲۰۰ دستگاه موتور سیکلت، موتورها تولید و در اختیار محیط بانان قرار گیرد؛ بر این اساس مقرر شد موتورسیکلت های خریداری شده در مدت دو ماه تحویل سازمان حفاظت محیط زیست شود.

در این مراسم معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان محیط زیست گفت: با حمایت های خوبی که از سوی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صورت گرفت و تامین اعتبار، امروز می توانیم با افتخار اعلام کنیم در طول فعالیت این سازمان شاهد یکی از بزرگترین اتفاقات مهم در بخش ناوگانی حوزه محیط زیست هستیم.

اصغر دانشیان افزود: از این پس محیط بانان می توانند با این وسیله نقلیه که توانایی جابه جا شدن در مسیرهای صعب العبور را دارد، محیط را برای شکارچیان غیر مجاز و افرادی که مخل حفظ محیط زیست هستند ناامن کنند.

وی خاطر نشان کرد: اولین بار است قراردادی در این سطح منعقد می شود، امیدواریم در موعد مقرر شاهد تحویل موتورسیکلت ها به محیط بانان باشیم.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، ایران خودرو را شرکتی بسیار بزرگ و با قدمت و سابقه ای طولانی خواند و افزود: برخورداری از خدمات پس از فروش مناسب، یکی دیگر از دلایلی بود که موجب شد تا ترغیب شویم از میان چهار کارخانه تولید موتورسیکلت، ایران خودرو را انتخاب کنیم.

دانشیان گفت: موتورسیکلت های تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید کارشناسان انتظامی و محیط زیست از منظر کمی و کیفی مورد تایید قرار گرفته اند.

همچنین محمدرضا محمدی مدیرعامل شرکت نیروی محرکه تاکید کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم موتور سیکلت ها را با کیفیت عالی در زمان مقرر تحویل دهیم و به تعهدات خود عمل کنیم.

وی یادآور شد که خدمات پس از فروش موتورسیکلت ها در سراسر کشور فعال است و بدون دغدغه می توان از پشتیبانی مورد نیاز بهره برد.

براساس قراردادی که میان شرکت تولیدی نیرو محرکه ایران خودرو و سازمان حفاظت محیط زیست به امضا رسید، ۱۲۰۰ دستگاه موتورسیکلت انژکتور نامی QM۲۴۹ به منظور تجهیز محیط بانان کشور، تولید و در اختیار این سازمان قرار خواهد گرفت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha