تقوا، تخصص و حرکت جهادی از ویژگی‌های نامزد اصلح است

اصفهان -ایرنا - استاد درس خارج حوزه حوزه علمیه اصفهان گفت: یکی از ویژگی‌های مهم نامزد اصلح برای ریاست‌جمهوری باید رعایت مراتب تقوا، تخصص و حرکت جهادی باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین بهشتی‌نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره بر بصیرت و آگاهی مردم برای انتخاب رییس جمهوری آینده افزود: باید بین نامزدهای انتخاباتی، فردی انتخاب شود که  اقتدار، پرونده کاری پاک و کارنامه موفقی در عرصه مدیریت داشته باشد.

استاد درس خارج حوزه حوزه علمیه اصفهان افزود: در مجموع با توجه به اینکه جمهوری اسلامی یکی از دستاوردهای امام راحل است و فرمایش‌های رهبر معظم انقلاب در تبیین حکومت و جمهوری اسلامی راهگشاست، یکی از جلوه های حضور مردم، عرصه انتخابات است.

 وی تاکید کرد: هم اصل حضور در انتخابات به عنوان یک وظیفه شرعی مطرح است که رهبر معظم انقلاب در کلامی از امام راحل نقل کردند که در برخی مقاطع حضور نیافتن در انتخابات در راس گناهان کبیره است و هم انتخاب با بصیرت، آگاهی و آشنایی عمیق نسبت به نامزدها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

حجت‌الاسلام بهشتی‌نژاد افزود: در این ۴۲ سال علاوه بر نظرهای مثبتی که به لحاظ فرآورده‌های نهضت جمهوری اسلامی که حاصل توجه به تقوا و تخصص بوده نصیب ما شده ؛ لطماتی به‌دلیل نادیده گرفتن تقوا، تخصص و هوا و هوس‌های نفسانی بر انقلاب وارد شده است.

وی تاکید کرد: مردم باید آگاه باشند زیرا امسال شرایط بسیار حساس است و دشمن  تلاش می‌کند با سیر توطئه‌هایی که داشته است قدرت دین را در اداره کشور و در عرصه اقتصادی و دیگر بخشها، ناکارآمد جلوه دهد.

مدیرکل اسبق تبلیغات اسلامی اصفهان از مردم متدین و انقلابی استان دعوت کرد تا در روز ۲۸ خرداد با حضور پرشور و شکوهمند خود در انتخابات، توطئه‌های از پیش طراحی شده دشمنان علیه نظام و انقلاب را خنثی کنند.

 انتخابات سیزدهمین دوره رییس جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری  و میان دوره ای پنجمین دوره خُبرگان رهبری و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بطور همزمان  ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha