تمرینات تیم ملی هندبال نوجوانان کشور در شاهرود ادامه دارد

شاهرود- ایرنا- سرپرست تیم ملی هندبال نوجوانان کشور گفت: چهارمین اردوی تیم ملی جهت آماده‌سازی بازیکنان در شاهرود، به منظور شرکت در مسابقات آسیایی آبان در چین، طبق برنامه‌ریزی و به صورت ۲ گروهی ادامه دارد.

جابر قمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان پسر از ۲۱ خرداد به مدت هفت روز با حضور ۵۴ بازیکن از سراسر کشور در شاهرود ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه تمامی بازیکنان و مربیان حاضر در این اردو آزمایش "پی سی آر" جهت شناسایی ابتلا به ویروس کرونا انجام دادند، تصریح کرد: این اردوی تدارکاتی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی انجام می شود.

سرپرست اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور با بیان اینکه این اردو در ۲ گروه برگزار می شود، ادامه داد: برنامه اردویی گروه نخست با حضور ۲۹ بازیکن از ۲۱ تا ۲۴ خرداد و گروه دوم با حضور ۲۵ بازیکن از ۲۵ تا ۳۰ فروردین در سالن شهید اکبری شاهرود در حال برگزاری است.

قمی با بیان اینکه سه بازیکن از استان سمنان در این دوره از اردوی تیم ملی حضور دارند، اظهار داشت: بنیامین اسلامی و علی اسلامی از شاهرود و آراس رشمه ای از گرمسار، در این اردو در کنار دیگر بازیکنان از سراسر کشور تمرینات خود را زیر نظر مهدی رهبری مربی تیم ملی هندبال نوجوانان ادامه می دهند.

وی با اشاره به اعضای کادر فنی اردو، ادامه داد: رهبری سرمربی و حمیدربانی‌کیا، محمدرضا جعفرنیا و محمد سیاوشی مربیان این اردو هستند.

 نخستین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان پسر در سال ۱۴۰۰ به میزبانی شهرستان شاهرود از ۱۷ تا ۲۳ فروردین برگزار شد.

شهرستان شاهرود بهمن ۹۸ نیز میزبان اردوی یک هفته ای تیم ملی هندبال جوانان کشور بود.

استان سمنان ۲۸۹  هندبالیست سازمان یافته دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha