انتخاب خوب ملت راه‌حل مشکلات کشور، آرامش مردم و ناامیدی دشمنان است

تهران- ایرنا- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: جمعه ۲۸ خرداد روز انتخاب مردم است که انتخاب خوب با حضور گسترده مردم و شرکت حداکثری می‌تواند زمینه‌ساز حل مشکلات جاری کشور شود و آینده‌سازی هوشمند را در پی داشته و شادی‌آور باشد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در بیان مواضع هفتگی حزب افزود: در این انتخابات ۷ نفر واجد شرایط اعلام شدند و در معرض نگاه ملت قرار گرفتند که دو نفر از اصلاح‌طلبان و امتداد دولت اصلاح‌طلبان اعتدالی و افراطی هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: هر دو در دولت ۸ ساله اصلاح‌طلبان نقش موثر داشتند و یکی از آنها مسئول حفظ ثروت ملی و ارز و قدرت پول ملی در مسئولیت بانک مرکزی بود که به جای دفاع از عملکرد خود یا عذرخواهی از ملت به خاطر گرانی‌ها و تورم طاقت‌فرسا و کاهش قدرت پول ملی به رقیب‌هراسی و فرافکنی در مسائل بانوان و جوانان روی آورد که در این زمینه هم اعتراضی عمل کرد و پیشنهاد صریحی نداشت.

بادامچیان ادامه داد: نفر دیگر اصلاح‌طلبان نیز سخن، طرح و برنامه‌ای برای چاره‌اندیشی مصیبت‌هایی که اینان بر جامعه وارد آورده‌اند ارائه نکرد.

وی خاطرنشان کرد: برخی دیگر از نامزدها هم وعده‌های غیرقابل تحقق دادند که این تلقی را به وجود می‌آورد که برای جلب رای است و این شایسته نامزد ریاست جمهوری نبود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه تصریح کرد: آیت‌الله رییسی علاوه بر مواضع اصولی، عملکردی موفق برای بیان داشت. اقدام در راستای جهش تولید، راه‌اندازی کارخانه‌های تعطیل شده و بازگرداندن کارگران بیکار شده، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی، رسیدگی به مشکلات قضایی مردم و حل بخشی از مشکلات قضایی و غیرقضایی در دوران مسئولیت خویش از جمله مواردی بودند که موجب شد وحدت درباره ایشان در انتخابات گسترده باشد.

بادامچیان تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی با اعلام حمایت از نامزدی آیت‌الله رییسی از عموم مردم می‌خواهد با انتخاب خوب خود و شرکت حداکثری در انتخابات روز جمعه، مسیر حل مشکلات کشور، آرامش مردم و ناامیدی دشمنان ایران و اسلام را فراهم آورند.

وی در ادامه درباره انتخابات میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: با توجه به تخصصی بودن فقهی، حقوقی و فرهنگی، اجتماعی خبرگان، حزب موتلفه اسلامی همراه با سایر تشکل‌ها به افراد معرفی شده از طرف روحانیت مبارز و مدرسین حوزه علمیه قم رای خواهد داد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی همچنین با اشاره به انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی، با طلب غفران واسعه الهی برای مرحومه فاطمه رهبر عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و سایر درگذشتگان، از مردم خواست به نامزدهای اصلح و پاک و ترجیحا بانوان صالحه رای دهند.

بادامچیان در بخش دیگری از این گفت و گو با اشاره به انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، ضمن تشکر از دبیران حزب موتلفه اسلامی در سراسر کشور و فعالیت آنها گفت: شوراها و شهرداری‌ها در حل مشکلات فراوان قانونی، مالی و اجتماعی شهرها، روستاها و عشایر نقش اساسی دارند.

وی با تاکید بر اینکه حزب موتلفه اسلامی در این انتخابات از افراد اصلح و شایسته‌تر حمایت می‌کند، تصریح کرد: یکی از موارد اطمینان‌یابی مردم، فهرست مورد تایید حزب موتلفه اسلامی است و امیدواریم مردم در این انتخابات با انتخاب خوب و اعتماد به معرفی شده‌های مورد تایید حزب موتلفه اسلامی راه را برای اجرای اقدامات برنامه‌ای یک حزب باتجربه و پاک و حزب شهیدان و خدمتگزاران به ملت هموار سازند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفت وگو اظهار کرد: امیدهای غلط به گشایش‌های بایدنی، اعتماد بیهوده به آمریکا و اروپا و ساده‌اندیشی دولت اصلاح‌طلبان نشان داد که سرابی بیش نبوده و راه موفقیت توسط افراد و جریانی طی می‌شود که با قاطعیت و اتکا به ملت و توانایی‌های داخلی، مدیریت قاطع و برنامه‌دار و توجه به هدایت‌های ولی فقیه مسئولیت را به عهده بگیرند و این انتخاب به عهده ملت است که با رای خود سرنوشت آینده را در گام دوم به بهترین وجه ترسیم کنند.

بادامچیان تصریح کرد: دو دوره مسئولیت اصلاح‌طلبان به ویژه ۸ ساله سخت و تلخ اخیر و ناکارآمدی و بی‌عرضگی در شوراهای شهر و شهرداری‌ها توسط جریان اصلاح‌طلب و لیبرال منش بهترین تجربه برای ملت است تا در انتخاب روز جمعه با انتخاب اصلح و خوبان کارآمد جبران کنند.

وی تاکید کرد: مذاکرات وین و مواضع دولت اصلاح‌طلبان و جریان مایل به غرب در همین روزهای اخیر هم نشان داد که این تفکر و عناصر نه تنها قادر به حل مسائل داخلی نیستند بلکه در روابط بین‌الملل هم جز حرف و وعده و افزایش و ادامه تحریم‌ها، توان اداره روابط بین‌المللی مقتدرانه بر اساس عزت، حکمت و مصلحت را ندارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: کشور عزیز ایران به لحاظ زیرساخت‌های محکم اقتصادی، نیروی عظیم انسانی کارآمد و غیرتمند و ظرفیت‌های بی‌نظیر می‌تواند جهش اقتصادی بزرگی داشته باشد و این امر با انتخاب رییس جمهوری توانمند و صالح و مردمی و تحول‌گرا میسر می‌شود.

بادامچیان در پایان برای ملت بزرگ و قهرمان ایران، موفقیت کامل و آینده‌ای پرافتخار و دولت و شوراهایی پاک و تحول‌آور و جهادگر از خداوند مسالت کرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha