۲۳ کیلوگرم هروئین در همدان کشف شد

همدان- ایرنا- جانشین انتظامی استان همدان گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس شهرستان فامنین در یک عملیات موفق به کشف ۲۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در فامنین از توابع استان همدان شدند.

سرهنگ رضا زارعی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: یک دستگاه سواری پژو از سمت تهران به همدان در حال تردد بود که تیم های پلیسی پس از مشکوک شدن به این خودرو ، آن را متوقف کردند.

وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو موادمخدر هروئین را کشف و ضبط کرده و در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

جانشین انتظامی استان همدان با بیان اینکه کشفیات هروئین در استان نسبت به سال گذشته تغییر نداشته است بیان کرد: قاچاق هروئین در سطح کلان به عنوان یک مقوله جنگ نرم مورد توجه دشمنان نظام بوده است.

۲۳ کیلوگرم هروئین در همدان کشف شد

سرهنگ زارعی اضافه کرد: همچنین در رده های پایین، سود اقتصادی بالا ناشی از قاچاق مواد مخدر سبب گرایش افراد به این سمت می شود غافل از اینکه تیم های پلیسی آنها را در تور اطلاعاتی خود گرفتار و دستگیر می کنند.

وی از شهروندان خواست هر گونه موارد مشکوک را در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به عوامل انتظامی گزارش دهند تا با حضور به موقع عوامل انتظامی با قاچاقچیان برخورد شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha