حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث کاهش توطئه‌های دشمنان می‌شود

نوشهر - ایرنا - امام جمعه نوشهر با دعوت اقشار مختلف مردم به شرکت در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ، گفت : حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری علاوه بر ناامیدی دشمنان، باعث کاهش توطئه‌های آنان علیه نظام جمهوری اسلامی خواهد شد.

حجت‌الاسلام محمود مشایخ روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دشمن برای اجرای دسیسه های خود برای کاهش اقتدار ایران اسلامی در دنیا از مدت ها پیش برنامه ریزی و تلاش کرده است تا انتخابات امسال با مشارکت کم مردم برگزار شود تا شاهد انزوای ایران اسلامی در جهان شود.

وی ادامه داد: با توجه به شکست پی در پی دشمنان در چند ساله اخیر در مواجهه با انقلاب اسلامی در منطقه و مقاومت ملت ایران در برابر تحریم های ظالمانه اقتصادی ، برگزاری پرشور این انتخابات را نشانه رفته تا در صورت کاهش مشارکت اعلام کنند که مردم از نظام اسلامی دلسرد شدند.

مشایخ گفت : حضور مردم در پای صندوق های رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، دشمنان را نه تنها ناامید و مأیوس می کند بلکه توطئه های جدید آنان را خنثی خواهد کرد .

وی افزود : مردم کشور ما در تمامی سال های پس از انقلاب همواره پشتیبان ایران اسلامی بودند و این دوره از انتخابات هم با حضور یکپارچه خودشان ثابت خواهند کرد که همواره پشتیبان انقلاب و ادامه دهنده راه شهدای چون سردار دل ها شهید قاسم سلیمانی هستند.

امام جمعه نوشهر با اشاره به اهمیت این انتخابات ، گفت : همه مردم می دانند که کشور ما به دلیل برخی مسائل و مشکلات نظیر تحریم دچار مشکلات زیادی شده و از طرف دیگر هم کسانی که تحریم را بر ما تحمیل کردند نیز با تبلیغات وسیع تلاش می کنند تا مردم را از شرکت در این انتخابات دلسرد کنند ، پس لازم است تا با حضور گسترده در این انتخابات برای سرنوشت چهار ساله کشور تصمیم گیری کنند.

وی همچنین بر ضرورت رعایت اخلاق اسلامی در تبلیغات هواداران نامزدها تاکید کرد و  گفت: کاندیداها، ستادها و طرفداران آنها از تهمت ، تخریب و وعده های پوشالی ودر نهایت لطمه به کشور پرهیز کنند و با بیان برنامه های کارشناسی خود، صداقت را مورد توجه قرار دهند.

مشایخ به انتخابات چند دوره قبل اشاره و خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی در انتخابات گذشته با ایجاد جنگ روانی در جامعه موج سواری کردند و موجب شدند که مردم بعد از فروکش کردن موج از نحوه عملکرد خود پشیمان شده و اقدام به انتقاد کنند.

وی با اظهار این که رییس جمهوری خادم مردم و انقلاب است  ، گفت : مردم با تجربیات سال های گذشته با دقت ویژگی های یک رییس جمهوری توانمند و دلسوز را که برخوردار از شجاعت، مدیریت ، طرح و برنامه کارشناسی برای رونق تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی و روحیه جهادی است ، انتخاب کنند.

امام جمعه نوشهر افزود : ملت با انتخاب فرد اصلح بنا به رهنمودهای رهبری با تشکیل دولت جوان، مومن و توانمند در مسیر پیشرفت و توسعه ایران گام بردارند تا در آینده شاهد کاهش مشکلات در جامعه باشیم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس یازدهم شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha