حضور حداکثری در انتخابات اقتدار ایران را به رخ جهانیان می‌کشاند

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات در پیش‌رو گفت:‌ حضور گسترده، حداکثری و پُر شور مردم در انتخابات، اقتدار جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان می‌کشاند.

احمد راستینه هفشجانی شامگاه یکشنبه در گردهمایی ستاد مرکزی حجت‌الاسلام سید ایراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان شهرکرد تاکید کرد: در هیچ دوره‌ای از انتخابات این‌گونه همدلی برای رسیدن به تغییر و تحول وجود نداشته است.

وی افزود: اکنون در آستانه یک رویداد ملی هستیم که اثر آن در تمامی عرصه‌های بین‌المللی دیده و آینده ایران اسلامی با این تصمیم، متحول می‌شود.

راستینه تصریح کرد: یک جریان جوان گام دوم انقلاب و حزب‌اللهی را به تندروی نداشتن تعامل با دنیا محکوم می‌کند در این در حالی است که در هشت سال گذشته همه ظرفیت‌های کشور را متوقف کردند تا با کدخدا مذاکره کنند.

راستینه تاکید کرد: یاد گرفته‌ایم بر اصل حکمت، عزت و مصلحت با دنیا صحبت کنیم و هر جا خطر خدشه‌دار شدن غیرت ایرانی بود، جلوی آن‌ها می‌ایستیم.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، ‌سامان و بن در مجلس شورای اسلامی لغو تحریم‌ها را ضروری اعلام و تصریح کرد: اکنون در مذاکرات وین تحریم را به سه رنگ قرمز (مخالف برجام)، سبز (موافق برجام) و سفید (نیازمند چانه‌زنی در برجام) تقسیم‌بندی کرده‌اند.

وی یادآور شد:‌ حتی اگر یک تحریم علیه جمهوری اسلامی باقی بماند، آمریکا کشورهای دنیا را برای جلوگیری از برقراری روابط تجاری با ایران متقاعد می‌کند.

راستینه اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی غنی‌سازی ۶۰ درصدی را به‌عنوان یک فرصت و ظرفیت برای دولت فراهم کرد که از آن استفاده نشد.

وی گفت: زبان دشمن امروز تهدید و قدرت است و باید در برابر آن زبان اقتدار کشور را به رخ کشید.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ‌آمریکا و جبهه عبری - عربی و اسرائیلی قصد داشتند با تقویت داعش، به اشغال ایران برسند اما با قدرت جوانان کشور، دشمن با تمام هیمنه‌اش در منطقه، زمین‌گیر شد.

وی با اشاره به شرطی‌سازی اقتصاد در هشت سال گذشته افزود: حتی بعد از خروج آمریکا از برجام و بدعهدی‌های اروپا، بسیاری کشورها برای برقراری روابط یا ایران منتظر نظر آمریکا ماندند.

راستینه تصریح کرد: در اوج مشکلات اقتصادی، گرانی کمرشکن، فاصله طبقاتی، موج زدن بیکاری و مشکل تامین مسکن و اشتغال جوانان، برخی در کشور دغدغه پیامک بی‌حجابی را دارند و این در حالی است که گناه دروغ‌گویی به مردم و کوچک کردن سفره آنان، از گناه این نوع پیامک‌ها بدتر است.

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  در سال ۱۳۹۲ با اقتدار در حال شکست تحریم‌ها بودیم که عامل مشکلات اقتصادی را فقط و فقط تحریم‌ها دانستند و بعد از آن گفتند مشکل تنها مختص تحریم‌ها نیست.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز فهمیدیم همان فردی را که به دیوارکشی در خیابان‌ها متهم می‌کردند، سند حقوق شهروندی، و سند تحول قضایی را تدوین و ابلاغ و با فاسدان دانه‌دشت برخورد و آنان را بازداشت کرد.

راستینه اظهار داشت: امروز برای ادامه امور کشور به مدیری قاطع، ضدفساد و تحول‌گرا نیاز داریم تا بتواند در زیرمجموعه خود و هیات دولت، انسجام‌بخشی ایجاد کند.

وی  افزود: مردم در ۲۸ خردادماه جاری با حضور حداکثری، و پُر شور در انتخابات،‌حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

راستینه تصریح کرد:‌ مردم از بی‌تدبیری دولت و کوچک شدن سفره معیشت‌شان عصبانی هستند اما همواره ثابت کرده که سیاست و میدان را از تمامی دنیا بهتر می‌شناسند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در مدت باقی‌مانده تا ۲۸ خردادماه، مردم را از طریق چهره به چهره برای حضور در انتخابات دعوت و جذب کنید.

راستینه تاکید کرد: امنیت پایدار ایران، نقطه امیدی است که برای مردم خلق شده است و با حضور حداکثری خود در انتخابات ۲۸ خردادماه یک حماسه بزرگ خلق خواهیم کرد.

رییس ستاد مرکزی شهرستان شهرکرد حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی نیز گفت:‌ اکنون در آستانه مهم‌ترین رویداد ملی در کشور قرار گرفته‌ایم.

فرهاد رئیسی تصریح کرد: متاسفانه پرداختن به اشرافی‌گری در سال‌های اخیر، مردم را با مشکلات معیشتی مواجه کرده است و با بحران‌هایی مواجهیم که اگر با آن‌ها مقابله نشود،‌ کل نظام با مشکل مواجه خواهد شد.

رئیسی گفت: در شرایط کنونی با کنار گذاشتن مباحث اصلاح‌طلبی و اصول‌گرایی، برای مشارکت حداکثری و پُرشور در انتخابات ۱۴۰۰ تلاش شود.

به گزارش ایرنا، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهری، روستایی و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha