ملی‌پوش کشتی فرنگی: امیدوارم با مدال خوشرنگ از المپیک برگردم

تهران - ایرنا - ملی‌پوش وزن ۹۷ کیلوگرم ایران پس از قهرمانی در رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لازینسکی لهستان گفت: امیدوارم با یک قرعه خیلی خوب در المپیک بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم و با مدال خوشرنگ به کشور بازگردم.

به گزارش ایرنا،   رقابت‌های کشتی فرنگی جام پیت لازینسکی لهستان روز شنبه در ورشو پایتخت لهستان برگزار شد و یکشنبه شب به پایان رسید و  تیم منتخب کشتی فرنگی ایران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ نقره به کار پایان داد.

رقابت‌های جام پیت لازینسکی لهستان بعنوان مسابقات سیستم رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی برای المپیک توکیو و رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ نروژ بود که تیم ایران  با ۵ نماینده در ۲ وزن در این مسابقات شرکت کرده بود و توسط محمدهادی ساروی و امین میرزازاده در اوزان ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم صاحب مدال طلا و مهدی بالی و علی اکبر یوسفی در همین اوزان صاحب مدال نقره شد.

«محمدهادی ساروی» در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام پیت لازینسکی لهستان به پایان رسید و توانستم عنوان نخست را کسب کنم. این مسابقات رنکینگ‌دار بود و با امتیازی که با قهرمانی به دست آوردم به طور حتم رده‌بندی من در وزن ۹۷ کیلوگرم در المپیک بالاتر خواهد رفت و امیدوارم با قرعه خیلی خوب در المپیک بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم.

وی در خصوص مبارزه فینال با «مهدی بالی» اظهار داشت: من و او ۲ رفیق و البته رقیب قدیمی هستیم و از نوجوانان تاکنون با یکدیگر حریف بودیم، اما دوستی‌های ما ادامه خواهد داشت و در مبارزه حساس فینال مقابل او توانستم پیروز شوم. برای مهدی بالی هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که بتواند در تمام مراحل زندگی موفق باشد.

این فرنگی‌کار آملی تیم ملی خاطر نشان کرد: تا کنون تمرینات خیلی خوبی را در اردوهای تیم ملی پشت‌سر گذاشتیم و روزهای باقیمانده تا المپیک خیلی حساس است و انشالله با تدابیری که کادر فنی دیدند بتوانیم به نحو احسن ادامه تمرینات را پیگیری کنیم تا با شرایط خیلی خوب وارد المپیک شویم.

وی در خصوص اینکه آیا می‌تواند جانشین خوبی برای «قاسم رضایی» دارنده مدال طلا و برنز المپیک باشد، گفت: او الگوی من است و بسیاری از موفقیت‌های ورزشی خودم رو مدیون او و همه مربیان زحمتکش شهرمان در آمل یعنی حسین‌زاده،  عادلی بالی‌تبار،  تقوی‌نیا،  عرب‌زاده و حسن‌نژاد هستم و دست همه آنها را می‌بوسم و امیدوارم با کسب مدال خوشرنگ جواب زحماتشان را بدهم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha