برپایی کافه گفتگوهای دانشجویی انتخاباتی در مشهد

مشهد- ایرنا- کافه گفتگوهای دانشجویی با هدف رفع شبهات انتخاباتی و با همکاری بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی در ۳۵ منطقه شهر مشهد برگزار می‌شود.

رییس بسیج دانشجویی خراسان رضوی یکشنبه شب در حاشیه برپایی این کافه گفتگو به خبرنگار ایرنا گفت: این برنامه با حضور اساتید و دانشجویان به صورت پرسش‌ و پاسخ دانشجویی با آحاد مردم به منظور زدودن شبهات و پاسخ به سوالاتی که در ذهن آنان ایجاد شده برگزار می شود که در پایان این گفتگوی آزادانه، اساتید به جمع‌بندی موارد مطرح شده می‌پردازند. 
سرهنگ هادی باادب افزود: این کافه گفتگوها به صورت گردشی در ۳۵ منطقه مختلف شهر مشهد برگزار می‌شود تا بتوانیم برای جمعیت بیشتری این برنامه را اجرا کنیم و با رفع شبهات ذهنی حضور حداکثری را در انتخابات شاهد باشیم.
وی ادامه داد: تاکنون استقبال بسیار خوبی از این برنامه به عمل آمده و شور و هیجان خاصی بین مردم ایجاد کرده است. 
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی استان خراسان رضوی نیز گفت: برای ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات و همچنین به مناسبت دهه کرامت، از امروز برنامه فرهنگی دیگری را به صورت کافه گفتگوهای سیار در شهر مشهد آغاز کرده‌ایم که به مدت چهار روز در خیابانها و مناطق مختلف شهر اجرا می‌شود.
امیر روشندل افزود: در این راستا پنج کامیونت سیار با گروه سرود و دانشجویان در ۴۰ نقطه مختلف شهر دور می‌زنند و برنامه‌های فرهنگی اجرا می کنند و به دنبال آن کاروان خودرویی دور هم جمع می‌شوند و گفتگو در خصوص رفع شبهات انتخاباتی انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در این راستا از امروز اجرای کافه گفتگوها را در پاساژهای شهر مشهد آغاز کرده‌ایم و روزانه در حدود پنج تا ۶ پاساژ و چند نطقه دیگر شهر این برنامه به صورت چرخشی اجرا می‌شود که تا روز قبل از انتخابات ادامه خواهد داشت.
معاون فرهنگی بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: این کافه گفتگوها را بنا به توصیه رهبر معظم انقلاب در خصوص امر به تواصی و با توجه به این  که فرمودند جوان‌ها به سراغ مردم بروند و با مردم گفتگو کنند، راه‌اندازی کرده‌ایم که در این راستا جمع نخبگانی دانشجویان در نقاط مختلف شهر سازماندهی شده و به سؤالات و شبهات آحاد مردم در زمینه انتخابات پاسخ می‌دهند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha