مهرعلیزاده: کشور نیازمند سکان‌داری است که در خدمت مردم باشد

یزد- ایرنا- نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز کشور در مقطع تاریخی خطرناکی قرار گرفته و نیازمند سکان‌داری است که به تمام معنا در خدمت مردم باشد.

به گزارش ایرنا، محسن مهرعلیزاده روز یکشنبه در گفت و گوی تلویزیونی با مردم یزد افزود: مردم انتظار دارند کسی بر روی کار بیاید که با تکیه بر توانایی های کشور، مشکلات پیچیده، مسائل معیشتی، فقر، بیکاری، فاصله اجتماعی زیاد بین اقشار مختلف و افزایش خط فقر را بهبود بخشد.

وی ادامه داد: متأسفانه در آن طرف وضع زندگی مردم، شاهد کشمکش های بی حاصل سیاسی، اختلاس، دزدی، فساد، دست درازی به بیت المال، فشار به مردم و تحمیل شرایط سخت هستیم به گونه ای که مردم امید به آینده را از دست داده اند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: اعتماد مردم به نظام و مدیران اجرایی آسیب دیده است و کشوری که می توانست به غنی ترین کشور منطقه تبدیل شود در دسته کشورهای ضعیف قرار گرفته است.

وی به بررسی عملکرد دولت های مختلف پرداخت و گفت: دولت زمان جنگ شرایط خاصی داشت، پس از آن دولتی با فکر سازندگی بر سر کار آمد که ایده آل نبود ولی دولت اصلاحات تمام تلاش خود را گذاشت و برای کشور عزت آفرید.

مهرعلیزاده اضافه کرد: ارز از اول تا انتهای دولت اصلاحات بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ تومان قرار داشت، تورم نزدیک به ۴۸ درصد در ابتدای تحویل دولت به زیر ۱۰ درصد رسید، کسب و کار رونق گرفت و امید مردم به آینده زنده شد.

وی ادامه داد: دولت های بعد از اصلاحات هرچند نکات مثبتی نداشتند ولی نتوانستند کارآمد باشند و ایرانیان را به حق خود برسانند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بحران آب را برای کشور جدی خواند و اظهار داشت: برخی به جای توجه به بحران وحشتناک آب به یک دوچرخه سواری، بزم موسیقی و آب بازی چند جوان در پارک گیر می دهند.

وی تأکید کرد: برخی به جای اینکه به فکر معیشت جامعه باشند، مردم را خیابان ها می کشانند و شعار مرگ سر می دهند، بس است شعار مرگ سر دادن، در شأن ما نیست که به این و آن مرگ بگوییم.

مهرعلیزاده مشکل کشور را تولید، رانت و ارز ۴۲۰۰ تومانی عنوان کرد و گفت: مشکلات اقتصادی را یک اقتصاد دان باید حل کند، نظامیان به پادگان خود، قاضی ها به دادگاه خود و اهل کار فرهنگی به محل فعالیت فرهنگی باید بروند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha