استاندار تهران بر اجرایی شدن مصوبات شورای برنامه ریزی تاکید کرد

تهران- ایرنا- استاندار تهران با تاکید بر اجرایی شدن مصوبات شورای برنامه ریزی تاکید کرد: ۱۷۳ مصوبه در این شورا مصوب شده که تاکنون ۷۴ مصوبه از سوی دستگاه ها اجرایی شده است.

به گزارش ایرنا، «انوشیروان محسنی بندپی» عصر یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تاکید کرد: برای اجرایی شدن تمامی مصوبات یک هفته به دستگاه های اجرایی وقت داده می شود تا نسبت به اجرایی شدن این مصوبات که عمدتا در راستای کار و تولید است، اقدام کنند.

وی اظهار داشت: در این جلسه صورتجلسه کارگروه امور زیربنایی در محدوده و حریم شهرهای دماوند و مشاع مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد پس از تحقق مفاد مطرح شده از نظر شورای برنامه ریزی مصوب تلقی شود.

استاندار تهران تاکید کرد: در مورد مجتمع های صنفی اسلامشهر از جمله مجتمع های آبکاران و سنگتراشان مقرر شد در صورت انجام مراحل قانونی مورد تصویب قرار گیرد.

وی همچنین در مورد مجتمع صنفی مصنوعات فلزی، برودتی و الکترومکانیک شهرستان ری نیز گفت: استعلامات لازم در راستای تسهیل فعالیت این مجتمع صنفی انجام می شود و اگر مشکلی نبود مراحل قانونی آن طی خواهد شد.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد اشتغال و تولید طرح های مختلف در راستای جهش تولید در استان تهران مصوب شده که هر چه زودتر باید این طرح ها اجرایی و عملیاتی شود.

به گزارش ایرنا، جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران امروز/یکشنبه/ به ریاست انوشیروان محسنی بندپی در محل استانداری تهران برگزار شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha