بخشی از قدرت نرم امروز ایران با استراتژی حضور در انتخابات بیان می‌شود

تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش، گفت: هدف دشمن سست کردن اراده مردم برای کمرنگ کردن انتخابات است. انتخابات قدرت نرم جمهوری اسلامی است و هدف دشمن از کمرنگ کردن انتخابات، مهار و کنترل ایران اسلامی است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، حجت‌الاسلام والمسلمین سعید نصیرالاسلامی روز یکشنبه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش‌رو اظهار کرد: امروز در عرصه قدرت نرم، مهمترین مولفه تقویت این قدرت، انتخابات است. در حقیقت انتخابات امسال با شرایط پیش رو واقعا جنگ اراده ها است.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش افزود: دشمن با تمام ِعده، عُده، تجهیزات و امکانات پای کار آمده تا اراده پولادین جوانان و مردم را مختل و تلاش کند تا مردم حضور پررنگ و موثری در صحنه انتخابات نداشته باشند.

نصیرالاسلامی با بیان اینکه قدرت جنگ نرم از جنگ سخت بیشتر است، خاطرنشان کرد: دشمن همواره تلاش می‌کند با راه‌اندازی جنگ نرم به دنبال تضعیف ارادها و مشارکت پایین مردم در انتخابات است که در این صورت آسیب‌های جبران‌ناپذیری را خواهیم داشت.

وی تاکید کرد: بخشی از قدرت نرم امروز ایران اسلامی با استراتژی حضور در انتخابات بیان می‌شود. امروز کشور با شرایط خاصی مواجه است و تمام نظام سرمایه داری مقابل ایران سرافراز ،ایستاده اند. چراکه مبانی که حضرت امام (ره) آن را بنیانگذاری کرد و مبانی این انقلاب با مبانی لیبرال دموکراسی و نظام سرمایه داری هیچ همخوانی ای ندارد و به همین دلیل دشمنان نمی‌توانند با آن کنار بیایند.

معاون فرهنگی و روابط عمومی ستاد ارتش تصریح کرد: امروز دشمن تداوم مهار و کنترل ایران اسلامی را در پیش گرفته و هیچگاه محاصره سیاسی و اقتصادی و فشار چندجانبه بر جمهوری اسلامی را رها نخواهد کرد لذا ملت مومن، ولایتمدار و بابصیرت ایران اسلامی باید با حضور حداکثری در انتخابات پیش‌رو، نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را نقش برآب سازند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha