پرچم ستاد انتخابات قزوین بی طرفی و قانون مداری است

قزوین - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: پرچم این ستاد، بی طرفی و قانون مداری است و هیچ گونه حمایتی از کاندیدای خاصی نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز یکشنبه در نشست انتخاباتی با حضور روسای ستاد تبلیغاتی ریاست جمهوری در استان قزوین،  اظهار داشت: انتخابات یک تکلیف سیاسی و از ارکان نظام بوده، به همین دلیل دشمن در تمامی انتخابات سعی بر التهاب آفرینی در جریان برگزاری این رویداد بزرگ سیاسی داشته است.
وی افزود: دشمن به دنبال این است که انتخاباتی در کشور صورت نگیرد و پس از آن هم التهاب آفرینی ایجاد شود اما رویکرد جمهوری اسلامی برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری است.
این مسوول گفت: این انتخابات از ابعاد مختلف برای نظام حائز اهمیت است و باید با هم بتوانیم زمینه حضور باشکوه مردم را فراهم کنیم.
حبیبی با بیان اینکه شاخص های انتخابات شامل قانون مداری و قانون گرایی، رقابت سالم و رعایت اخلاق است، اضافه کرد: ستاد انتخابات استان با بی طرفی و براساس قانون، موضوعات را انجام می دهد و هیچ کس فراتر از قانون عمل نمی کند.
وی اظهار داشت: انتخابات بدون رقابت معنا ندارد و شور انتخابات به رقابت گره خورده و ستاد انتخابات به دنبال ایجاد فضایی است که به نحو احسن رقابت سالم در عرصه انتخابات شکل بگیرد.
این مسوول گفت: مردم از بی اخلاقی و بداخلاقی نگران هستند و کسی که به سمت بی اخلاقی برود با نمره منفی مردم مواجه می شود.
حبیبی با بیان اینکه در روند انتخابات نکات متعددی حائز اهمیت است، افزود: انتخابات سه رکن دارد که شامل مردم، داوطلبان و عوامل اجرایی می شود و مردم زینت انتخابات، عوامل اجرایی امانتدار و داوطلبان، موتور محرکه انتخابات هستند.
این مسوول اضافه کرد: انتخابات این دوره تحت شعاع کرونا قرار گرفته است و باید تدابیری اتخاذ شود که سلامت مردم به خطر نیفتد البته در این زمینه مقدمات لازم تامین شده است و مردم هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.
رییس ستاد انتخابات استان قزوین اظهار داشت: از ستادهای انتخاباتی درخواست داریم در فضای مجازی با تمام توان وارد شوند تا عرصه بر منافقان و دشمنان تنگ شود.
وی گفت:ستادهای انتخاباتی در این فضا کاندیدای مورد نظر خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنند، البته در این فضا هم باید موضوعات اخلاقی رعایت شود.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه برگزار می شود.

 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha