مربی تیم قشقایی شیراز: پخش تلویزیونی لیگ دسته یک، حق مردم است

شیراز- ایرنا- مربی تیم شهدای قشقایی شیراز با اشاره به اینکه پخش بازی های فوتبال از صدا و سیما حق مردم است، گفت: امیدوارم مدیران سیمای فارس تدبیری اتخاد کنند تا شاهد پخش دوباره این بازی ها باشیم .

این سخنان پس از آن مطرح شد که صدا و سیمای فارس در چند هفته گذشته، دیدار تیم های فجر شهید سپاسی و قشقایی شیراز  را به دلیل آنچه که بدهی قبلی اعلام شده است، پخش نمی‌کند.

رشید طهماسبی یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا تاکید کرد:‌با توجه به اینکه تماشاگران حق ورود به ورزشگاه به دلیل شیوع کرونا ندارند،ٰ بهترین تفریح آنها نشستن پای تلویزیون است تا بازی تیم محبوشان را تماشا کنند.
وی در مورد دیدار این هفته تیمش مقابل شهرداری آستارا گفت: به جز گودرز داوودی دروازه‌بان تیم، بقیه بازیکنان را در اختیار داریم اما شرجی بودن هوای شمال و بازی کزدن در ساعت ۱۸ کار را برای هر تیمی سخت می کند.
طهماسبی ادامه داد: تیم شهرداری آستارا از تیم های خوب لیگ بود و حتی چند صباحی هم صدرنشین شد اما این روزها اوضاع خوبی ندارد و  این بازی هم برای تیم ما و هم تیم حریف حساس است.
وی اظهار امیدواری کرد تا یاران قشقایی از آستارا با دست پر به شیراز باز گردند.
مربی تیم قشقایی با اظهار اینکه تیم جوان و بسیار خوبی داریم که می تواند در لیگ فصل بعد مدعی باشد، افزود: زیر ساخت خوبی داریم اما باید این تیم را برای لیگ آینده تقویت کنیم تا مدعی باشیم هر چند در این فصل هم به دنبال قرار گرفتن درجایگاه خوبی هستیم.
طهماسبی افزود: امیدوارم در پایان لیگ دسته یک، تیم فجر سپاسی به لیگ برتر صعود کند و ما هم جایگاه بهتری در جدول دسته یک کسب کنیم.

دیدارتیم های شهرداری آستارا و قشقایی شیراز ۲۴ خردادماه جاری در شهر آستارا برگزار می شود.
هم اینک در جدول رده بندی  پس از انجام ۲۸ بازی تیم های هوادار و بادران تهران با ۴۷ امتیاز اول و دوم هستند و مس کرمان با ۴۶ امتیاز سوم است.
همچنین تیم فجر سپاسی با ۴۴ امتیاز  در رده چهارم ایستاده ، خوشه طلایی ساوه  و شاهین بوشهر هم  ۴۳ امتیازی هستند ، خبیر خرم آباد و استقلال خوزستان هم با ۴۲ امتیاز  به ترتیب در رده پنجم تا هشتم قرار دارند.
تیم قشقایی هم  با ۳۳ امتیاز در همان مکان پانزدهم است.
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست یکم کسب خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.
چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز در خطر سقوط قرار دارند؛ هر چند گل ریحانی ها سقوطشان قطعی شده است.

       

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha