باشگاه تراکتور از مردم برای حضور در انتخابات دعوت کرد

تبریز - ایرنا - باشگاه تراکتور تبریز در بیانیه‌ای از آحاد مردم و هواداران خود برای شرکت پرشور و گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد دعوت کرد.

در متن بیانیه باشگاه تراکتور با ذکر فرمایشی از رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره ضرورت شرکت در انتخابات، آمده است: 

«ملت بزرگ ایران در دهه پنجم انقلاب اسلامی در آستانه انتخابی بزرگ برای کشور عزیزمان قرار دارند؛ انتخابی که بی‌شک بهترین و موثرترین ابزار مشارکت در تعیین سرنوشت‌مان خواهد بود. رأی تک‌تک مردم ایران امروز به عنوان حافظ اصل جمهوریت تلقی می‌شود و میراثی بزرگ برای انقلاب است که در دستان ما قرار دارد، پس باید قوی‌تر از هر زمان در حفظ این میراث کوشا باشیم. 

این بیانیه می افزاید: مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب گزینه اصلح در سرنوشت تک‌تک مردم طی سال‌های متمادی تاثیر خواهد گذاشت و هر رأی رقم زننده مفهوم مردم‌سالاری و مشارکت در سرنوشت کشور است.

در این بیانیه آمده است: باشگاه تراکتور ضمن دعوت از عموم مردم به حضور گسترده و پرشور در انتخابات، به تأسی از منویات مقام عظمای ولایت بر اصل مشارکت حداکثری تاکید داشته و دوشادوش سایر آحاد ملت ولایتمدار، شرکت در انتخابات را نه یک حق بلکه تکلیفی برای اعتلای کشور می‌داند. 

ایرانِ ما در طول تاریخ بارها از امتحان‌های سخت، سرافراز بیرون آمده و ملتِ غیورمان بار دیگر ثابت خواهند کرد که اسیرِ جوسازی‌ها و کینه‌توزی‌های دشمنان خود نخواهند شد.

یاشاسین ایران

یاشاسین آذربایجان»

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همراه با ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه میانه بیست و هشتم خرداد ماه امسال همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی برگزار می شود.

در استان بیش از چهار میلیون نفری آذربایجان شرقی، انتخابات شوراهای اسلامی در یک هزار و ۹۷۰ شهر و روستا برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha